ksena555• 01 августа 2019

Легальний заробіток в Польщі на 3 місяці

ТЕРМІНОВИЙ НАБІР 10 ПРАЦІВНИКІВ НА СЕРЕДИНУ СЕРПНЯ ПО БІОМЕТРІЇ
СКЛАДИ БРЕНДОВОГО ОДЯГУ
( околиці м.ŁÓDŹ).
Оголошено набір працівникiв: жінки, чоловіки, сімейні пари
✔️✔️Обов´язки: Комплектація замовлення. Упаковка. Сортування. Робота в дві зміни по 8-12 годин 5-6 днiв на тиждень.
✔️✔️ Оплата 11.5 зл/год нетто + щомісячні премії за виконання і перевиконання плану
✔️✔️ Безкоштовні обіди (сендвічі)+фрукти(банани,мандарини, яблука тощо), чай, кава в необмеженій кількості
✔️✔️Житло: 50 зл, хороші умови проживання
✔️✔️ БЕЗКОШТОВНО надається транспорт для перевезення людей до роботи і з роботи, видається робоче взуття.
Зустрічає наш координатор
ВІК- 18-55 РОКІВ
Жulichka• 01 августа 2019
Поляки не хотят за 11,5зл. работать?
ssss12• 01 августа 2019
Ответ дляЖulichka
Поляки не хотят за 11,5зл. работать?
Не хотят)
Да и наши не все едут за 11.5 зл
Жulichka• 01 августа 2019
Ответ дляssss12
Не хотят)
Да и наши не все едут за 11.5 зл
Надеюсь работодатели это поймут и начнут напрямую принимать на работу, а не через агентства.
iu15372• 01 августа 2019
Мужа еле уговорили за 30 ехать, а тут 11,5))))
Смешно.
Вы что думаете что тут нельзя такие деньги заработать?