Feel good• 06 сентября 2019

Навіщо в декларації брата дані про мене ?

Брат займає певну посаду.
Ми окремі вільні люди.

До слова, практично не спілкуємося (і це мене уже зараз дуже влаштовує, він дуже важка людина для мене). Вкрай рідко по тел. на рахунок батьків, яких уже нема в живих (Встановлення пам"ятника. Також брат цікавиться спадком). ВСЕ. Він не бачив моїх дітей (старшому з яких - 11 років). У нього, ніби, є дитина, про яку я нічого не знаю (сказав якось по тел., але без подробиць).

Психологічно ми тільки на папері рідні.

Не хочу, ніяким чином фігурувати у його документах.
Можу відмовитися надавати свої дані?
Люблю ультрамарин• 06 сентября 2019
А зачем там ваши данные? Там данные про его семью, а вы причём?
автор Feel good • 06 сентября 2019
Ответ дляЛюблю ультрамарин
Без поняття.
Це вперше такий запит до мене.
Даю справку• 06 сентября 2019
Можете
Аноним Завхоз• 06 сентября 2019
А вас там и не должно быть. Члены его семьи это жена и дети.
автор Feel good • 06 сентября 2019
Ответ дляДаю справку
Можете
чим це мені грозить?
Михно Инна• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
чим це мені грозить?
нічим не загрожує
Оябунчик• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
Без поняття.
Це вперше такий запит до мене.
от кого запит?
Аноним Завхоз• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
Без поняття.
Це вперше такий запит до мене.
Даже если бы и нужно было ему подавать данные о вас, вы можете отказаться предоставлять информацию о себе. В своей декларации он так и указывает, что сведения человек не предоставил. Остальное это уже проблемы налоговой
Скелет дыни• 06 сентября 2019
Ответ дляЛюблю ультрамарин
Ну так не секрет, что богатые и знаменитые или мелкие чинуши-взяточники оформляют свое движимое и недвижимое имущество на всех родственников. Наверное взяли за ж....
автор Feel good • 06 сентября 2019
Ответ дляАноним Завхоз
Загуглила.
Є і інші родичі.
. До осіб, з якими є родинні зв´язки, належать:
а) чоловік, дружина, а також родичі кожного з подружжя чи родичі осіб, які спільно проживають,
але не перебувають у шлюбі (батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка,
брат, сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща,
свекор, свекруха, племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, двоюрідний брат, двоюрідна
сестра, усиновлювач, усиновлений)
Викасикрет• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
чим це мені грозить?
нічим
автор Feel good • 06 сентября 2019
Ответ дляВикасикрет
нічим
дякую.
телефонувала його помічниця.
продиктувала дані.
хоча, дуже не хочу їх надавати...
Мелешка• 06 сентября 2019
Можете обратиться за информацией в налоговую службу ващего района или на горячую линию, там могут все разъяснить. Если ваш брат госслужащий и вы прописаны под одной крышей, - все законно , и никакого подвоха в этом нет, такие требования для госслужащих
МУСЯкомарова• 06 сентября 2019
Брат в органах і містить на дуже серйозну посаду? Мабуть треба знати всю підноготну сім´ї ,чи чисті перед законом.
Аноним Завхоз• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
Загуглила.
Є і інші родичі.
сестра, усиновлювач, усиновлений)
С сайта НАЗК.
’19. Хто належить до членів сім´ї суб´єкта декларування?
Відповідно до статті 1 Закону, членами сім´ї суб´єкта декларування
вважаються:
1) особа, яка перебуває у шлюбі із суб´єктом декларування
(чоловік/дружина), незалежно від їх спільного проживання. Це означає, що
членом сім´ї суб´єкта декларування є його чоловік/дружина, якщо шлюб між
ними офіційно не розірвано (навіть якщо особи спільно не проживають, не
пов´язані спільним побутом тощо);
2) у випадку наявності сукупності таких ознак як спільне проживання,
пов´язаність спільним побутом та наявність взаємних прав та обов´язків (крім
осіб, взаємні права та обов´язки яких не мають характеру сімейних) із суб´єктом
декларування, членами його сім´ї є також його:
діти, у тому числі повнолітні;
батьки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням;
будь-які інші особи, у тому числі особи, які спільно проживають із
суб´єктом декларування, але не перебувають з ним у шлюбі’.
То есть сестру указывают только в случае, если они проживают вместе.
Аноним Завхоз• 06 сентября 2019
Ответ дляFeel good
дякую.
телефонувала його помічниця.
продиктувала дані.
хоча, дуже не хочу їх надавати...
И зачем?
Бесстыдница• 06 сентября 2019
автор, кому надо, тот и так все узнает про вас. При таких вводных, я бы тоже отказалась данные давать
автор Feel good • 06 сентября 2019
Ответ дляМелешка
не прописані.
живемо в інших містах.
не шукаю підвоха.
просто, навіть психологічно не хочу ніяких зв’язків.
юридично в спільних документах - теж.
Мелешка• 06 сентября 2019
Обратитесь за консультацией к юристу, лучше 1 раз заплатить грамотному специалисту, чем не спать ночами и изводить себя!
Бесконечность-не предел• 06 сентября 2019
Так просто в лоб брата запитайте! На фіга тобі мої доки? шо за хрєнь?Не давайте нічого ,як не хочете. Ви не забов’язані.
як на мене ,йому це треба не для декларації...
автор Смурфетта • 06 сентября 2019
Ответ дляАноним Завхоз
С сайта НАЗК.
вважаються:
пов´язані спільним побутом тощо);
діти, у тому числі повнолітні;
Витяг з бланку декларації, що нагуглила:

До осіб, з якими є родинні зв´язки, належать:
’а) чоловік, дружина, а також родичі кожного з подружжя чи родичі осіб, які спільно проживають,
сестра, усиновлювач, усиновлений);
б) інші близькі особи, які спільно проживають, пов´язані спільним побутом і мають взаємні права
та обов´язки (крім осіб, взаємні права та обов´язки яких не мають характеру
сімейних), зокрема особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі .
Такі відомості вказуються у графі «Ступінь родинного зв’язку» розділу ІІ Декларації.’

Тобто, ті, що проживають разом, ідуть у пункті б).
автор Смурфетта • 06 сентября 2019
Ответ дляАноним Завхоз
И зачем?
Хороше питання.
Це було якраз перед створенням даної теми.
Не зорієнтувалася.
Хоча, зазвичай, не розгблююсь так.
автор Смурфетта • 06 сентября 2019
Ответ дляБесстыдница
Ось... Ви мене у чомусь розумієте.
Вбигудях• 06 сентября 2019
Если проживаете вместе или имеете совместную собственность. Он указывает это имущество и всех тех, кто еще владеет им. Но вы можете отказаться предоставлять данные и тогда брат отметит, ’не надала інформацію’ Вам это по сути ничем не грозит. Его декларацию чуть пристальнее рассмотрят. Но тоже вряд ли.
Неместная Я• 06 сентября 2019
Если не хотите связи, зачем свои данные диктовали? Сказали бы, не хочу давать и все.
автор Смурфетта • 06 сентября 2019
Ответ дляБесконечность-не предел
В декларацію. Він сказав.
Аноним Завхоз• 06 сентября 2019
Ответ дляСмурфетта

сестра, усиновлювач, усиновлений);

Я уже много лет подаю декларации, никогда не указывала родителей и сестру, только я и мои дети.
автор Смурфетта • 06 сентября 2019
Ответ дляБесконечность-не предел
Думаю, саме для декларації.
Крім того, у нагугленій є такі пункти.
автор Смурфетта • 06 сентября 2019
Ответ дляАноним Завхоз
Напевне, це також залежить від посади.