задумчивая мордочка• 22 ноября 2019
Хтось робить рецепти Ольги Шобутинської?
Подобаються рецепти її тортів, але постійно не получається, особливо бісквіти, багато цукру, багато муки, якесь неправильне співвідношення інгредієнтів, а як у вас?
Скоро_вчера• 22 ноября 2019
Готувала лише м´ясний пиріг, дуже смачно вийшло. З випічкою поки не експериментувала, я поганий пекар)
задумчивая мордочка
• 22 ноября 2019
Ответ дляСкоро_вчера
Робила кекс, вийшов смачний, але я дала вдвічі!!! менше муки, якби дала по рецепту не уявляю що б вийшло))
задумчивая мордочка
• 22 ноября 2019
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я булочки, торти, печиво все супер, вона велика молодець.
Все чітко по рецепту?
Дюйм оф о4ка• 22 ноября 2019
Ответ длязадумчивая мордочка
Все чітко по рецепту?
Так звичайно, в тому числі скільки потрібно збивати білки, жовтки, головне правиль в неї щоб продукти всі були кімнатної температури, тоді все получиться.
Скоро_вчера• 22 ноября 2019
Ответ дляvas-nik
Делаю венское тесто по её рецепту. Пока получается. Шоколадный рулет всегда выходит. А вот мясной пирог на творожной тесте не получился
Я на цьому тісті робила ще й пиріг з броколі, дуже смачно.