Дайте подуться• 12 октября 2012
Чим переложити торт?
Підкажіть, будь ласка, чим переложити торт - бісквіт? Перший слой будуть консервовані вишні. Що можна ще покласти на другий слой по сметанному крему?
Амели на мели• 12 октября 2012
Если домашний вариант - то можно всем, чем хотите, зависит от того, что есть в холодильнике). Вообще к бисквиту идеально подходит маслянный со сгущенкой. Бисквит должен быть обязательно пропитанный сиропом (лучше с коньяком) .Если бисквит белый, то вишни не рекомендуют т.к. вишня дает синеву.А сметанный подходит для медовых коржей или коржей на кефире.Но если у Вас уже все готово, то идеально будет взбитые сливки. Извиняюсь за дотошность))
Дайте подуться
• 12 октября 2012
Дякую, дівчатка! Я вот думаю, можливо, той корж, на який підуть вишні зробити шоколадним? Додати до бісквіту какао? І тоді не буде тієї ’синєви’ від вишень???
Дайте подуться
• 12 октября 2012
А як на рахунок того, щоб, наприклад, на перший корж сметанний крем, зверху вишні (чи так не пайдьот ))???), а на другий - крем + апельсин, банан?
Аноним• 12 октября 2012
А я делаю так вкусняшку :
бисквит, пропитанный соком вишни, потом вишни, сверху крем : сыр маскарпоне со взбитыми сливками и потертый шоколад..... вся вкуснятина заключается в креме... торт всегда уходит на ура..... все гости приходя ко мне - ждут именно этот тортик... а главное - очень быстро делается ))))
Дайте подуться
• 26 октября 2012
Я робила так: спекла два бісквіта - звичайний і шоколадний. Розрізала пополам, пропитала вишневим сиропом і коньяком. Перший (білий) корж перемастила сметанним кремом - тоді вишні, тоді шоколадний корж - крем - банани - апельсини - ківі - білий корж - шоколадом залила і вишеньками прикрасила. На другий раз буду робити крем із згущонки і масла + апельсинів давати не буду. Гостям сподобалось!