Фея_3уровень• 07 декабря 2019

Если по результатам завтрашней встречи По, Ю и Ва призовут выходить на улицы,

выйдете? Интересно.
Результат:
вже голосів: 1979
1631 (82.42%) Не выйду
348 (17.58%) Выйду
Мядуза аля моргонер• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Якщо вибирати між життям любимих і квартирою то я вибираю любимих! І нема слово кацапи? Невихована ви особа!
Все що ви говорите про переписання квартир повна маячня. В разі чого мені немає значиня чи жити під назвою Україна чи Росія чи Китай. Головне щоб було з ким жити, щоб було кого любити.
Очень даже есть такое слово.
А вы как думали, останетесь в квартирке? Спросите донецких, чем для них обернулся приход рузьки мира. И как они потеряли свое жилье.
А вот в то, что вам все равно, где жить, охотно верю. Под ваш запрос сейчас и сливают Украину. Вас таких, равнодушных, 73%, иванов, не помнящих родства
Остановщица• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Бачила фото майданівців. Половина з них не придатні до війни. Старі і змучені. Сеснс їх повстання? Вони покричать, а розплачуватися ми будем.... хай Бог милує
ну. Ещё денежек получат
Остановщица• 08 декабря 2019
Ответ дляKupiSlona
Угрожает массовыми протестами... У неё что, есть личный, карманный народ, который по приказу выйдет протестовать?
Есть. Который за паек пойдёт.
Не фонарь• 08 декабря 2019
Ну шо там? В двух словах? Сколько шлюшек собралось?
Мядуза аля моргонер• 08 декабря 2019
Ответ дляОстановщица
ну. Ещё денежек получат
Если бы там платили, вы и вам подобные уже давно стояли на майдане
Царевна Лягушка• 08 декабря 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
в отличии от участников шабашей, у людей есть работа, совесть, и брезгливость, не все за 300 грн Родину продают
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляАннуитет
Якими дітьми?!
Служат контрактники!
Контрактники це не чиїсь діти? Тою кількістю контрактників які зможна здобути перемогу? Якщо можна було б то давно б здобули! Які переваги і сили наші у війні?
Мядуза аля моргонер• 08 декабря 2019
Ответ дляЦаревна Лягушка
Еще как продают. Постоянно говорят об этом. Меряют по себе, короче...
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляАннуитет
Так с этого и надо начинать!
А нам важно жить в Украине!
Вам бы лучше уже выезжать, т.к. скоро может начаться замес! Ваша некацапия не упустит возможности прихватить еще пару жирных кусков Украины
Вам? Ск вас? Своїх вже підготовили до війни? Ви хоч зброю в руках вмієте тримати?
Остановщица• 08 декабря 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
Да ну)))) не судите по себе. Фактов оплаченного сегодня сходняка в интернете достаточно. Или гуглить религия не позволяет?
Мядуза аля моргонер• 08 декабря 2019
Ответ дляОстановщица
Каких фактов? Скрин шотов с нулевых акков?
Ну, не все ж столь неразборчивы в информационной пище.
По себе судите как раз вы, считая, что люди выходят за деньги.
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
Очень даже есть такое слово.
Тоді ви 27%Петрів ідіть і воюйте. Ви ск місяців в ато пробули на передовій? Псевдозахиснице! Напевно дивилися з диванів як рідні цих 73% захищають країну. Хочу зауважити, що Донецькі самі вибрали Росію! Стояли кричали ми Росія. Чудово! Там вам і місце! Чи коли над ними там наругалися ми маємо захищати їх? Донецьк Луганськ це як зрадлива жінка яка втекла до коханця, а коли він її оббив викинув на вулицю вона до чоловіка? Ні двері закриті! Людям потрібно вміти нести відповідальність за свої слова за свої вчинки! І вам які завтра ідуть на майдан потрібно визначитися, а після завтра ви в АТО поїдете? Чи так просто пострибати і покричати туди ідете?
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляОстановщица
ну. Ещё денежек получат
Їх би в вязницю після такого. Або в АТО з Майдану. Подивилася я б на цих відчайдушних героїв.
Остановщица• 08 декабря 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
фактов собрания толп ’на Киев’ на 8.12. Или шоры на глазах? Мне платить не надо и свозить, я киевлянка. В жизни ни пойду на майдан, пока не разсосется это. Даже создавать толпу глазек не хочу. Как и делала в 13 и 14. А вы и есть те кто стоит за бабло. Просто с вашей тмутаракани не шли аФтобусы.
Беззубовна• 08 декабря 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
Скажите что там все стоят за идею?
Доктор Хаос• 08 декабря 2019
Слежу за темой . Очень радуют результаты опроса ! Спасибо за уверенность, что нас большинство ! Тех, кто понимает, что этот майдан пытаются навязать исключительно для того, чтобы вернуть власть ненасытным, изживщим себя политикам ’оборотням’ !
Беззубовна• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Как это не чьи дети,их аист принес?
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляБеззубовна
Как это не чьи дети,их аист принес?
Ви не зрозуміли. Мені написали, що служать контрактники. Так контрактники це чиїсь діти. Їх жаль також.
Киралим• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Як огидно це читати. Ви будете воювати? Чому ще не в ато? Чи ви готові чужими дітьми жертвувати?
Это был сарказм. Жаль, что вы не поняли.
Беззубовна• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Я извиняюсь,сама уже поняла,что ответила не в тему
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляПАЦАНКА О
Конечно. Еще и из-за дальнего бугра, куда мы были вынуждены переехать после событий 2014-2015 годов.
Чому землю свою продали і втекли? Безсоромниця! Це ви напевне хочете щоб наші діти вашу землю відвоювали і вам готову віддали? А ви закордном будете сидіти в цей час. От і чому впав Донецьк Луганськ? От за таких продажніх людей. Одні Росії продалися другі побачили, що ситуація критична потікали, а ви з інших областей ідіть і захищайте їх, воюйте за них. З якого дива?
Киралим• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Эти чьи-то дети идут за деньги убивать детей Донбасса.
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
100%. Вот смотрю на эти картинки и недоумеваю, почему порохоботы так хотят превратить Украину в Бангладеш
Для них війна це спосіб заробітку. Ким будуть працювати соціопати і дикарі після закінчення війни? Тепер їх фінансують, підтримують, вони воїнами себе називають, а ким були вони до війни? Маргінали.
Звичайно адекватним людям які працють, розвиваються війна не потрібна.
Киралим• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
А вас просили? Защитнички.
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляКиралим
Знаєте тема не для жартів. І не для сарказму.
Мядуза аля моргонер• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
На передовой - армия, как и положено.
Государство выполняло свою функцию.
Но таким как вы, лишь бы на хлеб намазать пожирнее.
И теперь уже армия отходит, уступая свои позиции.
Потому что вата в Украине победила.
Вам же все равно, где жить? От и не переймайтесь. Пока все по вашему. У власти предатель, интересы страны сливаются...
Киралим• 08 декабря 2019
Ответ дляСнегопадка
Почему бы сейчас и не пошутить? В 13м с ’хорошим настроением’ вышли и разрушили страну. И ничего. Живут и радуются.
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляКиралим
На Донбасі одружилася сестра моєї бабусі, ще давно. Там вона жила все життя, приїжали з сімєю до нас. Вони любили Януковича і Росію неймовірно. Відкрито нам говорили, що Росія для них святе. Вони вибрали її і програли. Вібір невдалий був, а тепер що? Вибачте, а що тепер діти бандерівців як вони говорили мають вмирати захищаючи їх землю? Напевно так не справедливо буде! Знищений розбомблений Донецьк нам для чого? Скільки інвестиції потрібно туди? Правильніше допомогти з житлому нас тим хто був проти Росії і все.
Доречі міліція має списки всіх хто, що робив і як голосував.
дЫнька• 08 декабря 2019
Ответ дляМядуза аля моргонер
Очень даже есть такое слово.
Да, про жилье интересный вопрос

ООН призывает Украину расследовать случаи мародерства среди военных на Донбассе

....У 2014 році українські військові та правоохоронці почали займати квартири у будинку № 15 на вул. Воробйова. Деякі з квартир були порожніми, бо їхні власники втекли від бойових дій. Багато цивільних, однак, лишилися...

http://www.un.org.ua/ua/informatsiinyi-tsentr/news...
Снегопадка• 08 декабря 2019
Ответ дляКиралим
А вас просили? Защитнички.
Звичайно! Коли розпочалося АТО скільки забрали з Західної України? Багато! Лікарів навіть насильно забирали.
Ви скільки днів в ато пробули? Давайте чесно! Ви маєте ресурси для перемоги? Ви маєте сили? Армія Росії займає 2 місце в світі по техніці і силі.