Угги_в_горошек• 19 декабря 2019
Тебе жалко моему сыну почку )))))
Не сплю , не можу заспокоїти ні себе , ні свою совість . Розсудіть як вчинити . Мій родич , двоюрідний брат захворів . Він колишній наркоман ( хоча я не вірю , що він поборов цю залежність .... ) Ми не дуже з ними спілкуємося, їхня родина живе в іншій області . Ніяких родинних зв´язків між ними немає . Далекі родичі не більше . Коли захворів Сашко , дядько попросив дізнатися про діализ що роблять у нас в лікарні . Я звісно дізналася, взяла координати . З часом йому ставало все гірше , потрібна пересадка органу . Бо на діалізі він не відомо скільки протяне . Тітка попросила щоб родичі здали аналізи на сумісність для донорства , я чесно кажучи не хотіла здавати нічого , і бажання іти в лікарню ніякого не мала . Через силу і вмовляння мами пішла . І ось диво моя почка підходить йому . Тітка задоволена результатом , усім уже повідомила що є донор . Мою думку ніхто не питав . Тепер про себе , Я сама дуже тяжко хворіла майже 12 років ( у мене миастенія) це тяжке захворювання зараз у мене ремісія , друга група інвалідності з дитинства . Є маленька дитина , чоловік , я працюю . Я дуже хвилююся за своє здоров´я і життя у мене є для кого жити . Як тільки тітка почула про мою відмову , таке почалося ...... що я тільки не почула ,від вмовлянь до погроз і прокльонів . Я повинна відповідати почку брату бо він помирає , а що станеться зі мною в разі чогось нікого не хвилює . Тітка мене вже замучила дзвінками ...... Сил уже не має від неї відбиватися . Як бути ?
Королева красоты• 19 декабря 2019
Боже, ничего себе у вас родня. Пошлите нах и больше не общайтесь никогда с ними.
40каградусная• 19 декабря 2019
даже не думайте о таком! ужас конечно, я бы послала далеко и надолго
Брыкалка• 19 декабря 2019
Ні і все. Яб за таких умов не віддала, її не буде, якщо не дай Господь з вами щось станеться! А хто підніматиме ваших дітей? Ні-ні-ні! Я розумію для чоловіка, дитини, мами чи найкращої подруги. Але не за таких умов
Украиночка• 19 декабря 2019
Нирку!!!!
Це ваше тіло, і тільки маєте право і вирішуєте що зі своїм тілом робити
Угги_в_горошек
• 19 декабря 2019
Ответ дляМеряно-перемеряно
что за бред я прочитала?
Нажаль не бред , а мій кошмар в якому я живу майже місяць .
Бубль Гум)• 19 декабря 2019
Пошліть їх з чистою совістю і більше не спілкуйтеся з подібними далекими родичами
Веселуха Муха• 19 декабря 2019
Ого
Автор, игнорируйте ее.Вы ей ничего не должны.
Вы мама и нужны своему ребенку.
Кукусики• 19 декабря 2019
Та ніяк не бути. Тітку зрозуміти можна, їй син важливіший, навіть якщо ви потім копита відкинете. Думайте про себе і свою сім´ю.
А тітці чітко ще раз відмовити і перестати брати трубку.
Радикальная• 19 декабря 2019
Послать грубо и далго всех кто предлагает согласится
На такое можно решится только ради ребенка!
Кукусики• 19 декабря 2019
Ответ дляУгги_в_горошек
А сама тітка аналізи здавала на сумісність?
ЯниЯ• 19 декабря 2019
Вы не можете быть донором. На этом вопрос закрывается. С миастенией никто почку не возьмёт
Угги_в_горошек
• 19 декабря 2019
Ответ дляneoba
Не факт, что от вас вообще возьмут эту почку с такой болячкой. Если будет проклинать на всех углах, разобудьте бумажку и покажите маме в первую очередь. Я в шоке с таких родичей
Я також говорила що з хронічним захворюванням даже кров не беруть , не те що органи .
Бутербродница• 19 декабря 2019
Перестаньте спілкуватись і все. Не псуйте собі нерви. І тест на сумісність зря здали, тільки час витратили.
Королева красоты• 19 декабря 2019
Ответ дляЯниЯ
Ну это понятно. Но тетка автора придурошная.
Viktoriya80• 19 декабря 2019
Мама ваша вообще странная.извините.за вас не думает совсем.не вздумайте отдавать почку.
Кнопкотык• 19 декабря 2019
Совесть у Вас есть, но в этот раз совесть свою спрятать глубоко и подальше !
Берегите себя и свое здоровье! Почку НЕ отдавайте!
И не держите зла и обиды на тётку свою, понять и простить её. Но оборвать все отношения с такой роднёй.
Угги_в_горошек
• 19 декабря 2019
Ответ дляКукусики
Чесно кажучи не знаю .
А я с косою• 19 декабря 2019
ох, так у вас никто и не возьмёт почку, с таким диагнозом.
А даже если и врачи одобрят,- вы у себя одна, и отсутствие любого органа не наилучшим образом влияет на организм. Дайте ещё раз чёткий ответ нет и в чс из всех.
Даже на анализ не стоило идти при таких вводных!
100pudov• 19 декабря 2019
Тетка, конечно, совсем себя не контролирует. Зачем вы сдавали анализы, тем более и сами нездоровы? ((( Хотя после драки уже кулаками не машут. Скажите, что не готовы ради ее сына - наркомана стать инвалидом и пожизненно сидеть на лекарствах. Пусть отвянет от вас навеки. Максимум - свечку ему за здравие поставите.
Viktoriya80• 19 декабря 2019
Как это так:’мама уговаривала идти?’Никто не имеет право на таеое уговаривать даже мама родная!Очень тонкая тема.
Viktoriya80• 19 декабря 2019
Вообще какие то родственники долбанутые по всей голове.Первый раз такое слышу.
Меряю от 0• 19 декабря 2019
Я бы в вашем случае не сдавала ничего. Вы им никто и ничего не должны.
Котомафия• 19 декабря 2019
я надеюсь эта история не выдуманная.Если это правда смените номер телефона,а лучше город проживания.Это капец.
Мост_Устал• 19 декабря 2019
Самое страшное, что сейчас может произойти, это то что Вы сами себя загоните в комплекс вины со всеми вытекающими из этого последствиями.
У Вас инвалидность, ее не за красивые глаза выдают. Какой из Вас донор?
Берегите себя и забудьте, как кошмарный сон тот день, когда Вы согласились сдать пробу на совместимость.
Не понимаю Вашу маму, но это уже другой разговор.
Сходите в Церковь, закажите всем сорокоуст за здравие и отпустите ситуацию на Божье усмотрение.