Брюлик в стразах• 04 января 2020
оператор call-центру, хто працював чи працює?
Хочу влаштуватись оператором call-центру, можливо хтось працював чи працює, підкажіть як вам робота чи можливо навіть неварто туди йти?
Olga- Ivanovna• 04 января 2020
Подоуга сейяас работает оператором и сборщик товара. Ужас ужасный все время голова кругом.
Я слушать устаю от того, сколько функций ога должна переделать. А ей работать.
Может кому то по душе такой головняк
Пищалка• 04 января 2020
Я працюю в КЦ одного з банків.Умови нормальні.Якщо не потрібно нічого продавати,то пробуйте)Ви в який КЦ плануєте?
Брюлик в стразах
• 04 января 2020
Ответ дляПищалка
Bird Service Company.
Обов´язки:
консультації клієнтів на вхідних чи вихідних дзвінках (в залежності від проекту)
ведення короткої звітності в базі даних
Обов´язки:
ведення короткої звітності в базі даних
Почемучка• 04 января 2020
Ответ дляПищалка
А какого банка ? Можете рассказать свои условия ? Из дома можно работать ?
Белый Лосик• 04 января 2020
Если вы стрессоустойчивый человек идите, я проработала 8 лет в разных компаниях, нервы сдают , много не адекватных звонит , могут и матом послать, при этом тебе нужно ’улыбаться’ в трубку! Явно не мое!
Пищалка• 04 января 2020
Ответ дляПочемучка
Не дома,в офісі.Альфа-Банк.Є можливість працювати 8,6,4 години,якщо більше норми-платять понаднормові.,відпустка,лікарняні.