Неновая почта• 10 января 2020
Что брать на пилатес с собой? Полотенце надо или коврик?
Ворую вкусняшки• 10 января 2020
Як правило є килимки загального користування. Якщо сподобається, то можна купити собі свій особистий. Рушник можна взяти з собою в сумку невеликий.
Неновая почта
• 10 января 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
Его на коврик класть?
Ворую вкусняшки• 10 января 2020
Ответ дляНеновая почта
Его на коврик класть?
ні, в сумці чи рюкзаку, після тренування піт витерти.
Ворую вкусняшки• 10 января 2020
В плані гігієни краще мати свій особистий килимок, але краще порадитись з тренером який краще, де дешевше і оптимальніше купити. Вони такою інформацією володіють. Від одного разу від загального килимка нічого не буде. Є ще м´ячі, свій носити не будеш і рушник не підстелиш, так що так.
ЖивунаБагамах• 10 января 2020
Ответ дляНеновая почта
Не знаю)) типа гигиена
А в тренажерном зале все рукоятки спиртовой салфеткой протирать.
Неновая почта
• 10 января 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Сергей0592• 04 февраля 2020
Коврик мне кажется будет гораздо удобнее и практичнее,при том что цена на них не очень и высокая
Сергей0592• 04 февраля 2020
только в них разобраться нужно ,есть дешевые для туризма а есть именно для йоги,пилатеса .
Брали там себе детский коврик и коврик для йоги lanor.com.ua
Может будет полезно