Неновая почта• 10 января 2020

Что брать на пилатес с собой? Полотенце надо или коврик?

Ворую вкусняшки• 10 января 2020
Як правило є килимки загального користування. Якщо сподобається, то можна купити собі свій особистий. Рушник можна взяти з собою в сумку невеликий.

автор Неновая почта • 10 января 2020
Ответ дляВорую вкусняшки
Его на коврик класть?
Страхованная• 10 января 2020
Ответ дляНеновая почта
Его на коврик класть?
Зачем?
Ворую вкусняшки• 10 января 2020
Ответ дляНеновая почта
Его на коврик класть?
ні, в сумці чи рюкзаку, після тренування піт витерти.
Ворую вкусняшки• 10 января 2020
В плані гігієни краще мати свій особистий килимок, але краще порадитись з тренером який краще, де дешевше і оптимальніше купити. Вони такою інформацією володіють. Від одного разу від загального килимка нічого не буде. Є ще м´ячі, свій носити не будеш і рушник не підстелиш, так що так.
автор Неновая почта • 10 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Зачем?
Не знаю)) типа гигиена
ЖивунаБагамах• 10 января 2020
Ответ дляНеновая почта
Не знаю)) типа гигиена
А в тренажерном зале все рукоятки спиртовой салфеткой протирать.

автор Неновая почта • 10 января 2020
Ответ дляЖивунаБагамах
Сергей0592• 04 февраля 2020
Коврик мне кажется будет гораздо удобнее и практичнее,при том что цена на них не очень и высокая
Сергей0592• 04 февраля 2020
только в них разобраться нужно ,есть дешевые для туризма а есть именно для йоги,пилатеса .
Брали там себе детский коврик и коврик для йоги lanor.com.ua
Может будет полезно