Ухтышка_малышка• 13 января 2020
Вы сегодня как-то празднуете старый Новый год?
Собственно вопрос Вы сегодня как-то празднуете старый Новый год?
Резвая лошадка• 13 января 2020
Ответ для vihola
Скажіть, будь ласка, що це за слово?
Коли з’явилось у мові?
Останню літеру потрібно читати?
Навіщо її писати, якщо значення частки «ні» таке ж саме?
Коли з’явилось у мові?
Останню літеру потрібно читати?
ой я не можу, вам тількі інтернет провели політейко?
Резвая лошадка• 13 января 2020
Ответ для vihola
Скажіть, будь ласка, що це за слово?
Коли з’явилось у мові?
Останню літеру потрібно читати?
Коли з’явилось у мові?
Останню літеру потрібно читати?
НІТ, присудк. сл., заст. 1. Нема. Борода, як у старого, а розуму ніт і за малого (Номис, 1864, № 6357); Я зійшов цілий світ - Мені щастя, ні долі ніт... (Чуб., V, 1874, 476).
2. у знач. част . Ні.- Чи, може, я справді не вінчана? Так ніт же: усі бачили, сам бог бачив, як ми перед ним у церкві на рушнику ставали (Мирний, V, 1965, 240).
Стетоскопуло• 13 января 2020
Я бы отпраздновала дома с семьей за ужином, но допоздна на работе :(
Чебуравлик• 13 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Я похожа на дуру?
Не думаю. Но лучше создать отдельну тему

Ответ дляРезвая лошадка
То Вас запитали чи святкуєте Старий Новий рік, або як святкуєте, а ви відповіли «нема»?
Чого нема?
Резвая лошадка• 13 января 2020
Ответ для vihola
Чого нема?
я відповіла ніт. Ви читати взагалі вмієте?
Усатая полосатая• 13 января 2020
Нет. Сколько можно его праздновать? Какие-то пережитки. Ну, ладно б мы жили во время, когда перешли с юлианского календаря. А то, как Рождество, так какого, а Старый Новый год - это да. Даже название - абсурд.
Резвая лошадка• 13 января 2020
Ответ для vihola
Навіщо?
Чому не можна «ні» написати?
Ви вживали це слово 5-10-15 років тому, в шкільній програмі зустрічали його?
Чому не можна «ні» написати?
того що я хочу вживати слово ніт, виходьте хоть іноді з порадниці політейко.
Резвая лошадка• 13 января 2020
Ответ для vihola
І куди зайти, у фейсбук, звідки порохоботи рознесли це по інтрнету?
В живій мові його вживаєте?
порохоботи, політейко ви в адекваті?
Бутылка с банками• 13 января 2020
Ответ дляРезвая лошадка
Тобто слово ’ніт’ має ще якесь інше значення ? Яке саме, можете описати ?
Резвая лошадка• 13 января 2020
Ответ дляБутылка с банками