Ответ дляRuslan-febe
В капиталистическом мире нет понятия Родина, есть страна происхождения. Это при совке - родина, отечество а сейчас мы все граждане мира.
Ну и исходя из сказанного вами не следует ли, что нагнетание ’патріотичної’ истерии, со всей присущей ей шароварщиной . не есть ли тот же менталитет совка?
Есть клубы собаководов. есть любители хорового пения, есать любители латинских танцев и т.д. , т.е. клубы по интересам... вот пусть любители-патриоты шаровар и вышиванок пусть и кучкуются по своим клубам... НО НЕТ !! Нужно же в с е х поголовно в вышиванки одеть, и патриотами заделать, всех выстроить на демонстрацию и чтобы все кричали ’Слава нації!’, :а хто не з ними. той москаль. Какая узость мышления! средневековье какое то... Выходит , что это нарушение Конституции, которая гласит..
Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.
...Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України........
.Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов´язкова.......( жодна!!!!!!!!)
..Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду (!!!!!!!!!) і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. (( Гей, Порошенко, де тут одна віра??!!!)))
....Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров´я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
...Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов´язкова...’..
Згідно з Конституцією, я маю право обирати бути патріотом чи космополітом, чи просто любити понад усе свою сім’ю . або свою собаку... Це ВСЕ МОЯ ОСОБИСТА(!!!) СПРАВА!! Єдине , що зобов’язана людина перед державою, це бути законослухняним громадянином ... і це все!! А у нас вже склалась така атмосфера, що ти зобов’язаний бути патріотом, інакше на тебе зразу вішають ярлики : сепар, манкурт, українофоб і женуть до Росії, в якій ти ні разу і не був, і родичів там не маєш... дб