Сундучок с каникулами• 27 января 2020
Чому українці не прагнуть на законодавчому рівні визнання титульної нації?
Власне і все питання.
Відповідно до класифікації ООН, Україна з моменту проголошення Незалежності має право на законодавче набуття статусу національної держави, а етнічні українці – статусу титульної (корінної) нації.
САМЕ ДЛЯ ТОГО, ЩО БИ МИ TAKOЖ СТАЛИ ГОСПОДАРЯМИ У СВОЇЙ ДЕРЖАВI і НА СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ, ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ НАМ в ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОТРІБНО:
- Подати до ООН заяву про приєднання України до Декларації ООН «Про права корінних народів» та ратифікувати її, щоб вона відповідно до ст. 9 Конституції України стала частиною національного законодавства України.
- Закріпити в Конституції України положення про те, що українці є корінною (титульною) нацією, а Україна – національною Державою.
- Законодавчо встановити, що українці повинні бути представлені в органах державної влади і місцевого самоуправління пропорційно до населення України.
Тільки після цього УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА СТАНЕ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНЦІВ i ДЕ - ФАКТО i ДЕ - ЮРЕ, а УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ БУДЕ СПРАВЖНIM ГОСПОДАРЕМ У СВОЇЙ УКРАЇНСЬКIЙ НЕЗАЛЕЖНIЙ ДЕРЖАВI !
ЩОБ ЖИТИ ЗАМОЖНО й ЩАСЛИВО – МАЄ БУТИ НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА !
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
. Держава, в якій усі мешканці на офіційному рівні використовують єдину знакову систему титульної нації: мову, культуру, звичаї, стереотипи, систему цінностей тощо. Титульна нація для такої держави є найвищою цінністю, головним джерелом влади і визначальником соціо-політичної системи в ній. Представницькі і законодавчі органи влади в ній формуються із врахуванням етнічного відсоткового співвідношення. Скажімо, у Верховній Раді України українці повинні бути представлені не менш ніж 355-ма депутатами. Президент країни повинен бути перш за все українцем за походженням і зрозуміло, що світоглядно — носієм української національної ідеї.
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Однією з передумов можливості таких змін в Україні є необхідність впровадження графи ’національність’ в усі акти громадянської реєстрації. І ніхто не має права заперечувати законність прагнення української нації до самоорганізації, самовизначення і самовираження на своїй суверенній території.
Каменная Фрося• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
титульною є нація, яка дала назву державі, а не народ, який прийняв на себе назву держави в процесі будівництва нації в ній. Корінні народи — народи, які проживають у багатоетнічних суспільствах незалежних країн і є нащадками тих, хто населяв країну або географічну область, частиною якої є дана країна, споконвіку, у період її завоювання або колонізації або в період встановлення наявних державних кордонів
Давайте створимо петицію за перейменування Росії в Башкиристан
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
мене цікавить моя країна це Україна
Попа как у Кардашьян• 28 января 2020
Ответ дляАлиса в стране Советчица
за таке в СБУ треба здавати за приниження національних символів, не важлива стать, якщо в голові вата.
Ну не знаю. Женщина про тесты на беренность и матриархат, а вы ...про вату . Мы же не средства гигиены обсуждаем, хоть и на женско-мамском форуме
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
дівчата ви себе більше принижуєте коли пишите подібні речі
Попа как у Кардашьян• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
дозволю собі дати відповідь,якщо вам не зрозуміла суть моїх слів
Ні я не жартую до ,чого тут жарти??
Шутите, я точно знаю :) Потму как это
Тільки (!) після цього УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА СТАНЕ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНЦІВ i ДЕ - ФАКТО (?) i ДЕ - ЮРЕ,
противоречит Конституции
Поэтому разговор и продолжаетсясв заданном вами шутливом тоне
противоречит Конституции
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Шутите, я точно знаю :) Потму как это
противоречит Конституции
У Конституції України (статті 11, 92,119) є лише присутнім термін «корінний народ», але без відповідного його визначення в Конституції і без надання переліку корінних народів. Законодавство «Про статус корінних народів» в Україні досі не прийнято, а права УКРАЇНЦІВ до цього часу повсякчас попираються і абсолютно відсутні
тому і потрібно це закріпити на законодавчому рівні
88_Наталья_88• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Какой ужас! Мэшканцям скоро есть нЕчего будет и им , мягко говоря, пофиг на фффсе титулы. Народ валит из страны! Понимаете? С экономики нужно начинать и точка!
Попа как у Кардашьян• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Должны соблюдаться права всех без исключения граждан без привязки к этносу и статусу коренного населения :)
Поэтому высказывания о защите де юре и де факто лишь после принятия некого закона о титульности - нарушение основ конституционного права, равно как и оскорбление всех граждан страны
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ дляПопа как у Кардашьян
не пишіть нісенітницю
Каменная Фрося• 28 января 2020
Коротше, автор, респект за тему. Це найвеселіша і найбезглуздіша тема в цьому році, яку я читала. Надобраніч.
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
для вас можливо, хоч вивчили нові слова ))
Попа как у Кардашьян• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
не пишіть нісенітницю
Не пишу, и другим не советую :)
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ дляfrolik
Скопіювали з ’офіційного сайту Таврійського благодійного фонду милосердя імені Нестора Махна’?
ага ,тролем мене ще назвіть..
ЖаннаНеАгузарова• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Наприклад уряд Держави Ізраїль у листопаді 2014 року ухвалив і передав Кнесету (у якому 75% із 120 депутатів – євреї ) для розгляду законопроект «Про національну державу», у першому параграфі якого зазначається:
«Держава Ізраїль є національним осередком єврейського народу. Право на національне самовизначення в державі Ізраїль належить виключно єврейському народу. Будь- які інші законодавчі акти будуть тлумачитися з урахуванням цього положення’.
Это конечно всё отлично,но что бы сейчас о титульной нации на территории Украины вещать,надо было выходить из СССР в том составе что вошли,а теперь придется учитывать интересы прихваченных с собой,и не только ЗУ
Клин_Кляйн• 28 января 2020
Ответ для_Юта_
вопросом на вопрос?
мадам, вы явно не к титульной нации принадлежите)
ЖаннаНеАгузарова• 28 января 2020
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ещё Сталина позовите
ЖаннаНеАгузарова• 28 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Чому росіяни не є титульною нацією?
Потому что она слышит звон да не знает где он
Майор Медуза• 28 января 2020
Ответ для88_Наталья_88
Як починати з економіки, коли корупція як ракова пухлина з численними метастазами, захопила все? Тут нема з ким будувати і нема сенсу вливати. Розкрадуть все.
Майор Медуза• 28 января 2020
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ещё Сталина позовите
На наших корупціонерів, сепаратюг та зрадників державних інтересів, не завадило би.
Белоснежко• 28 января 2020
Панянко, наш слуга не знає про Советчицу.
Чому б вам не звернутись з цим болючим питанням до нього? Пишіть листи, йдіть на прийом. Не ховатесь під анонімом. Дійте
маминаБубочка• 28 января 2020
Ответ для88_Наталья_88
Удалено администрацией...
Когда крестьянке рассказали суть проблемы Анны Карениной,она сказала - корову бы ей,а лучше две!
маминаБубочка• 28 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
якщо ви прочитавши тему не знайшли головного то що я маю вам відповісти?
Та нема там головного . Перестаньте переливати нісенітниці з пустого в порожне.