Сундучок с каникулами• 27 января 2020
Чому українці не прагнуть на законодавчому рівні визнання титульної нації?
Власне і все питання.
Відповідно до класифікації ООН, Україна з моменту проголошення Незалежності має право на законодавче набуття статусу національної держави, а етнічні українці – статусу титульної (корінної) нації.
САМЕ ДЛЯ ТОГО, ЩО БИ МИ TAKOЖ СТАЛИ ГОСПОДАРЯМИ У СВОЇЙ ДЕРЖАВI і НА СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ, ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ НАМ в ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОТРІБНО:
- Подати до ООН заяву про приєднання України до Декларації ООН «Про права корінних народів» та ратифікувати її, щоб вона відповідно до ст. 9 Конституції України стала частиною національного законодавства України.
- Закріпити в Конституції України положення про те, що українці є корінною (титульною) нацією, а Україна – національною Державою.
- Законодавчо встановити, що українці повинні бути представлені в органах державної влади і місцевого самоуправління пропорційно до населення України.
Тільки після цього УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА СТАНЕ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНЦІВ i ДЕ - ФАКТО i ДЕ - ЮРЕ, а УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ БУДЕ СПРАВЖНIM ГОСПОДАРЕМ У СВОЇЙ УКРАЇНСЬКIЙ НЕЗАЛЕЖНIЙ ДЕРЖАВI !
ЩОБ ЖИТИ ЗАМОЖНО й ЩАСЛИВО – МАЄ БУТИ НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА !
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляМайданщица
Не знаю соответствую ли я Вашим ожиданиям по способности обсудить. Но можно вопрос, очень меня беспокоит. Как титульность планируете определять? Что с нетитульными?
Корінні народи, етногенез яких пов’язаний саме з територією України – це українці, кримські татари, караїми, кримчаки, де останні три з них походять з території Криму. Решта національних меншин в Україні є діаспорою народів, котрі мають свої етнічні батьківщини чи національні утворення за межами України і, як правило, розсіяні серед українців, за винятком угорців, молдован, румунів, болгар, меншою мірою поляків і росіян, котрі мають невеликі ареали компактного проживання на периферії української етнічної території.
Ку ка ку ка ку• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
та ні нічого нетпідгадувала, просто запитала, можливо знайдется люди які здатні це обговорити, або навіть вперше прочитавши слова про титульну націю не знайшовши відповіді в мене в темі просто поцікавляться що це таке і для чого це потрібно українцям щоб жити на своїй землі і по своїй конституціїї.
Удалено администрацией...
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКу ка ку ка ку
Удалено администрацией...
уряд Держави Ізраїль у листопаді 2014 року ухвалив і передав Кнесету (у якому 75% із 120 депутатів – євреї ) для розгляду законопроект «Про національну державу», у першому параграфі якого зазначається:
«Держава Ізраїль є національним осередком єврейського народу. Право на національне самовизначення в державі Ізраїль належить виключно єврейському народу. Будь- які інші законодавчі акти будуть тлумачитися з урахуванням цього положення’.
Ку ка ку ка ку• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
найдете свою землю обитованную с титульными украинцами, пишите
Нехвй щастить
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКу ка ку ка ку
Нехвй щастить
Дякую,все маю.
чого і вам бажаю
Майданщица• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Все было бы именно так, если бы неудобные русские (опять эти русские!), которых в 35 раз больше татар, но они в Вашей версии на коренные не тянут. А еще белорусы и молдаване... Даже не знаю...Тут или крестик снять, или трусы надеть...
Ку ка ку ка ку• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Дякую,все маю.
чого і вам бажаю
мне как то и дома с нетитульными нормально
Чеширская кошечка• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Удалено администрацией...
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Дуже шкода що більшість тут люди далекі взагалі від таких важливих понять про такі важливі для суспільсва речі.
Каменная Фрося• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Наприклад уряд Держави Ізраїль у листопаді 2014 року ухвалив і передав Кнесету (у якому 75% із 120 депутатів – євреї ) для розгляду законопроект «Про національну державу», у першому параграфі якого зазначається:
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Автор, уж лучше на родном бы писали... А то мысль теряется....Даже если она была )
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Удалено администрацией...
САМЕ ДЛЯ ТОГО, ЩО БИ МИ TAKOЖ СТАЛИ ГОСПОДАРЯМИ У СВОЇЙ ДЕРЖАВI
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляПопа как у Кардашьян
вибачайте що написала не дуже складно для вас, вищої освіти не маю...та вже і пізня година
Каменная Фрося• 27 января 2020
Ответ дляМайданщица
Такс, погодите, а украинскость как определять будут? Огласите весь список, пожалуйста.
А то я тут радуюсь, а вдруг по ушам не пройду
Удалено администрацией...
Ку ка ку ка ку• 27 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян• 27 января 2020
Ответ дляАлиса в стране Советчица
За что вы автору табличку показываете? За тест на беременность? Вы забыли, где находимся? Это форум мамочек, декретчиц, овуляшек и свекровей с бабушками ) Дама за матриархат ) А вы ей бан ((
Алиса в стране Советчица• 27 января 2020
Ответ дляПопа как у Кардашьян
за таке в СБУ треба здавати за приниження національних символів, не важлива стать, якщо в голові вата.
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляМиллион АлыхРос
Титульная нация была только у фашистских нацистов. Во всех остальных странах есть граждане, а не нации. Неужели история ничему не учит?
Шановна не вводьте в оману
Каменная Фрося• 27 января 2020
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Що вже пожартувати не можна? Автор же також прикалується.
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
дозволю собі дати відповідь,якщо вам не зрозуміла суть моїх слів
Ні я не жартую до ,чого тут жарти??
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
ось що знайшла на просторі інтернету
Титульные нации в России
Оригинал взят у vici в Титульные нации в России
В России есть титульные нации. Их титульность ОФИЦИАЛЬНО закреплена в преамбулах конституций субъектов федерации. Вот список титульных наций РФ: Башкиры, татары, дагестанцы, ингуши, коми, марийцы, чеченцы, удмурты, чуваши.
Русские не являются титульной нацией РФ. В конституции РФ этот народ вообще не упоминается.
Титульные нации в России
Каменная Фрося• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
ось що знайшла на просторі інтернету
Титульные нации в России
Чому росіяни не є титульною нацією?
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Чому росіяни не є титульною нацією?
тому що...
Ти́тульна на́ція — частина населення держави, національність якої визначає офіційне найменування цієї держави[1]
Каменная Фрося• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
тому що...
Ви мене остаточно заплутали. А найменування Росія хіба не походить від назви нації росіяни?
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
титульною є нація, яка дала назву державі, а не народ, який прийняв на себе назву держави в процесі будівництва нації в ній. Корінні народи — народи, які проживають у багатоетнічних суспільствах незалежних країн і є нащадками тих, хто населяв країну або географічну область, частиною якої є дана країна, споконвіку, у період її завоювання або колонізації або в період встановлення наявних державних кордонів
88_Наталья_88• 27 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Автор же написАла, что у нее нет ВО. Простим её;)
Сундучок с каникулами
• 28 января 2020
Ответ для88_Наталья_88
дякую за розуміння, приємно поспілкуватися з розумною людиною