Сундучок с каникулами• 27 января 2020
Чому українці не прагнуть на законодавчому рівні визнання титульної нації?
Власне і все питання.
Відповідно до класифікації ООН, Україна з моменту проголошення Незалежності має право на законодавче набуття статусу національної держави, а етнічні українці – статусу титульної (корінної) нації.
САМЕ ДЛЯ ТОГО, ЩО БИ МИ TAKOЖ СТАЛИ ГОСПОДАРЯМИ У СВОЇЙ ДЕРЖАВI і НА СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ, ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ НАМ в ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОТРІБНО:
- Подати до ООН заяву про приєднання України до Декларації ООН «Про права корінних народів» та ратифікувати її, щоб вона відповідно до ст. 9 Конституції України стала частиною національного законодавства України.
- Закріпити в Конституції України положення про те, що українці є корінною (титульною) нацією, а Україна – національною Державою.
- Законодавчо встановити, що українці повинні бути представлені в органах державної влади і місцевого самоуправління пропорційно до населення України.
Тільки після цього УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА СТАНЕ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНЦІВ i ДЕ - ФАКТО i ДЕ - ЮРЕ, а УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ БУДЕ СПРАВЖНIM ГОСПОДАРЕМ У СВОЇЙ УКРАЇНСЬКIЙ НЕЗАЛЕЖНIЙ ДЕРЖАВI !
ЩОБ ЖИТИ ЗАМОЖНО й ЩАСЛИВО – МАЄ БУТИ НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА !
культУра• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
а для вас?
Вы хотите обговорить эту тему с украинцами, не понимая кто это для вас?
Зачем вы мне отвечаете вопросом на вопрос, сами не вполне украинка?
Кто крайний?• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
а для вас?
что за бред я только что прочла
Страхованная• 27 января 2020
Ответ длянеДодекаэдр
Иногда пробегают, и вечно недовольные чем-то, любят пострадать и поплакать над своей долей горемычной.
Всех задушили уже этой мовой и все равно плачут!
А мова причем?)) Титульный украинец будет только украиномовный?))
Брюлик в стразах• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Наприклад уряд Держави Ізраїль у листопаді 2014 року ухвалив і передав Кнесету (у якому 75% із 120 депутатів – євреї ) для розгляду законопроект «Про національну державу», у першому параграфі якого зазначається:
«Держава Ізраїль є національним осередком єврейського народу. Право на національне самовизначення в державі Ізраїль належить виключно єврейському народу. Будь- які інші законодавчі акти будуть тлумачитися з урахуванням цього положення’.
Ну? И в чем проблема?
Укггаина таки тожже є осередком євггейського нагоду, просто не афишиггуют))))
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ длякультУра
українка,навіть не сумнівайтесь, топчу землю Холодного Яру
Страхованная• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Так они это делают,чтоб узаконить отжатое у Палестины)))
культУра• 27 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Конечно, ходить в шароварах, есть борщ и размахивать булавой
Страхованная• 27 января 2020
Ответ длякультУра
Це наверно канадский патриот)))
Ку ка ку ка ку• 27 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Удалено администрацией...
Страхованная• 27 января 2020
Ответ длякультУра
Блин у меня нет шаровар и булавы))
культУра• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну так обозначьте для меня понятие ’украинца’, как вы это понимаете, может и нет таких как вы больше, и вообще такой нации больше нет.
неДодекаэдр• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
А сколько у нас украинцев в парламенте, Вы посчитали уже?
культУра• 27 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Блин у меня нет шаровар и булавы))
Ну все, с вещами на выход

Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Це наверно канадский патриот)))
не вгадали
88_Наталья_88• 27 января 2020
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну? И в чем проблема?
Удалено администрацией...
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Це наверно канадский патриот)))
я що пишу про Канаду?
Майданщица• 27 января 2020
Такс, погодите, а украинскость как определять будут? Огласите весь список, пожалуйста.
А то я тут радуюсь, а вдруг по ушам не пройду
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
я що пишу про Канаду?
открывайтесь, посмотрим откуда вещаете
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляСтрахованная
Польский патриот?)
Чому польський чи канадский???
не вже ви думаєте що люди тут в Україні не здатні мислити ?
Манный комочек• 27 января 2020
Ответ дляМайданщица
Шота мне это напоминает. Уже было в истории другой страны. Там тоже с линейкой титульность определяли. Потом нетитульных в лагеря отправляли.
Автор, вы прямо специально день для темы подгадали?
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляМанный комочек
та ні нічого нетпідгадувала, просто запитала, можливо знайдется люди які здатні це обговорити, або навіть вперше прочитавши слова про титульну націю не знайшовши відповіді в мене в темі просто поцікавляться що це таке і для чого це потрібно українцям щоб жити на своїй землі і по своїй конституціїї.
Кто крайний?• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
ні ((
хочу обговорити це питання про що в темі,тут з українцями якщо тут такі дійсно є
Капец...шо вы курите?? Если что, мне не надо))))
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Ответ дляКто крайний?
вибачте я не палю
Манный комочек• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
А где вы сейчас живёте и по какой конституции?
Майданщица• 27 января 2020
Ответ дляСундучок с каникулами
Не знаю соответствую ли я Вашим ожиданиям по способности обсудить. Но можно вопрос, очень меня беспокоит. Как титульность планируете определять? Что с нетитульными?
Сундучок с каникулами
• 27 января 2020
Відповідно до класифікації ООН,
Україна з моменту проголошення Незалежності має право на законодавче набуття статусу національної держави.