Соседушка• 12 февраля 2020

Дерматолог. Підозріла родимка. Рівне, Житомир- куди звертатися?

Ситуація наступна. В чоловіка є родимка, в волосистій частині голови, біля вуха. Недавно почала боліти голова з цієї сторони. Можливо себе накручує, але і мені здається, що родимка змінила колір і розміри (об"єктивно сказати не можу, бо в волоссі її не видно і раніше ніколи я її достеменно не розглядала).
Звертався до хірурга в нашій районній лікарні- сказав зразу видаляти і робити гістологію.
Начиталася в інтернеті, що бувають випадки, коли видаляти не можна, бо можна зробити цим ще гірше.
Дівчата з Рівного або Житомира, може у вас є координати лікарів чи клініки, де якісно роблять дерматоскопію?
Чоловік в депресії. Сказав, що лікуватися взагалі не буде, бо нема грошей. Вибрав позицію страуса.
5 років тому помер його батько від онко. Була родимка на носі, років 10, але він до лікаря не хотів іти, а коли "приперло", то була 4-та стадія з метастазами.
Бронетапок• 12 февраля 2020
Нехай в рівненський онко центр звернеться. там і хірурги нормальні і мають вес устаткування. І лишнього робити не будуть і не дорого це обійдеться. Хай ваш лікар дасть направлення і буде ще дешевше

автор Соседушка • 12 февраля 2020
Ответ дляБронетапок
скажіть, будь ласка, там по попередньому запису чи можна приїхати і порядку живої черги попасти до лікаря? Просто нам до Рівного 100км, не хочеться даремно проїхатись.
malva08• 12 февраля 2020
Ответ дляСоседушка
Вам удобнее будет найти в нете телефоны врачей из онко и напрямую с ними связаться. Зайдите в гпуппу Били халати Ривне у фб - можете там поискать или задать вопрос
Светка-пипетка• 12 февраля 2020
Онкодиспансер
Море_море_я_скучаю• 12 февраля 2020
Там зазвичай з родимками приймають в порядку живої черги і відразу видаляють
Можете знайти номер реєстратури, щоб уточнити
Але якщо зранку приїдете, то маєте всі шанси, що видалять відразу
Море_море_я_скучаю• 12 февраля 2020
Я про онкодиспасер писала
автор Соседушка • 12 февраля 2020
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
дякую!
Море_море_я_скучаю• 12 февраля 2020
Ответ дляСоседушка
дякую!
І не хвилюйтеся завчасно
Все буде добре!
Маурита• 12 февраля 2020
Ответ дляСоседушка
дякую!
Автор, удалять, конечно, нужно однозначно. Не удаление родинок провоцирует рак, а сами меланомы очень-очень рано метастазируют, только симптомы могут проявиться через год или даже несколько. Поэтому очень многие люди и путают причину со следствием, считая, что рак возник на фоне удаления.

автор Соседушка • 12 февраля 2020
Ответ дляБронетапок
а не підкажете, дерматоскопію роблять там на місці? Ні, я навіть трохи не так виразилася. Чи обов’язково роблять дерматоскопію перед видаленням?
Бо мене якось насторожує той момент, що в нашій районній лікарні сказали спочатку видаляти, а потім чекати результат гістології.