А то як брюлики, соплі - всі показують.
а як привітати Велетня Слова - немає кому.
Ответ дляok1904
підтримаю
чим дурніша тема - тим більше Благодарочок.
про розумне тут не пишуть останнім часом...(((
Ответ дляNebahat Gunay
’Борітеся - поборите!’ - цей вислів завжди надихав мене.
а я говорю: Змирітеся - поборите!
Ответ дляgala-grabchak
Удалено администрацией...
А ви знали, що Тарас Шевченко за власні кошти видав Буквар. Книга вийшла накладом у 10 тис. примірників і була призначена для вивчення грамоти у безкоштовних школах.
А ще він відомий як художник. Спадщина налічує понад 800 картин!!! А ще, його поезію перекладено більш ніж ста мовами світу!!! Серед них — японська, корейська, арабська і міжнародна мова есперанто.
Сьогодні українці відзначають 206-ту річницю від народження Тараса Шевченка – поета, художника, мислителя. Пропонуємо нині пригадати кілька цитат поета, які й досі не втратили актуальності.
Свою Україну любіть. Любіть її… Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту за неї Господа моліть.
Здається – кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…
В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля.
Нема на світі України, Немає другого Дніпра.
Не вмирає душа наша, Не вмирає воля. Й неситий не виоре На дні моря поле.
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляMy Business
как говорится на безрыбье и рак - щука)))
не считаю Шевченка гением и национальным достоянием. словоплут и маразматик.
идиотские произведения и особенно стихи.
жаль, очень жаль, что его изучают принудительно в школе.
Ответ дляРегионщица
а для мене кожна його поезія - шедевр!
знаю напам ять майже увесь Кобзар!
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Та не однаково мені,
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені.
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені.
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляРегионщица
хамка
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляMy Business
а для мене кожна його поезія - шедевр!
знаю напам ять майже увесь Кобзар!
серйозно??? вперше зустрічаю таку людину) я його зненавиділа зі школи. я російських поетів вивчала на раз. а от шевченко.....то цілковита біда. я навіть заповіт не могла вивчити. для мене то суціальна абракадабра. тепер над ним уже плаче моя дитина
Ответ дляРегионщица
angelina-c970• 09 марта 2020
Ответ дляРегионщица
А я считаю. Шевченко в Украине, как Пушкин в России
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
хамка
то моя особиста думка. мені він не подобається і крапка. не бачу геніальної думки і викладу текстів. так писав, аби писалося. в школі багато читала його творів, тому що вимушена була. в принципі навіть наша вчителька української його не любила і не вважала генієм
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляРегионщица
я можу сказати свою особисту думку про вас в такій же манері? Що вас не хватило здібностей навіть вірш вивчити в школі, не говорячи вже про елементарну культуру спілкування.
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляangelina-c970
далеко ему до Пушкина, ой как далеко
стихи его не запоминаются от слова совсем. рифмой и не пахнет, для меня это даже не стихи
Ответ дляРегионщица
шкода, що люди, які не люблять рідну мову й літературу, викладають її в школі.
тому й маємо, що маємо...
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляХьюстон у нас проблемы
ви мене не знаєте, щоб робити якісь судження))) чому не вивчила? потрібно було, тому вчила. І навіть твори писала, що займали призові місця. і статті у мене є у фахових виданнях з аналізу його творчості. але то усе ’потрібно’ було для оцінки. моя особиста думка про нього вкрай негативна
і дуже шкода. що його ’впарюють’ дітям і надалі в школі
Хьюстон у нас проблемы• 09 марта 2020
Ответ дляРегионщица
я бачу вашу манеру спілкування, назвати відомого поета ’маразматиком’ може тільки маргінальна особистість. Ваші дописи говорять більше про вас чим ваші ’призові місця’ гіпотетичні.
постою_послушаю• 09 марта 2020
Ответ дляРегионщица
От осинки не родятся апельсинки. Видимо, Вашу (не)способность к обучению ребенок перенял от Вас.
Автор, спасибо за тему.
Я вчера своих донецких троллила этой темой. Они удивились, что у нас сегодня выходной,говорят, мы думали, что вы уже полностью декоммунизировались и 8марта не празднуете. А я говорю, что то ж у нас на честь Дня Народження Тараса выходной сделали. Поверили
Автор, спасибо за тему.
ШумелкоМышь• 09 марта 2020
К сожалению, даже в Украине многие не знают, что Шевченко был замечательным художником.
ALenushka505• 09 марта 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Автор, спасибо за тему.
мой ребенок обладает замечательной памятью и логическим мышлением. а такой словесный понос, каким страдал Шевченко, действительно не каждому по уровню и по вкусу.
Ответ дляРегионщица
далеко ему до Пушкина, ой как далеко
щиро, то Вас так вчили, щоб Ви не цікавились його творчісттю,
нормально він писав вірші і талановита людина був, зв´язки мав серйозні, дворяни з ним дружили, а картину, за яку його викупили продали в колекцію рос.царя.
ШумелкоМышь• 09 марта 2020
Ответ дляSiberi
Кохайтеся ж, чорнобриві, Та не з москалями
москалями на Украине называли солдат, то есть призванных на московскую службу парней. Под ’москалями’ Тарас Григорьевич имел в виду служивых, т.е. солдат проходивших срочную службу. А, она в те годы составляла 25 лет. А к русским это не имеет никакого отношения. Историю знать нужно. Кстати, сам Шевченко тоже был ’москалем’. Служил в царской армии.