06 апреля 2020

Помогите с заданием по украинскому языку 5 класс

Добрый вечер. Есть сомнения по поводу выполнения задания. Задание следующее:
Знайти речення, в якому однорідні члени - означення:
1) Зерно і камінь, суша і вода достойні буть зображені на картині.
2) Була весна весела, щедра, мила.
3) Мавка йде до калини, ламає червоні кетяги ягід.
Вроде напрашивается вариант 2, но дочь говорит, что может быть подлежащее " весна" , а сказуемое выражено так " була весела, щедра, мила"
И ещё одно задание:
Вказати речення, в якому є додаток:
1) Хлопці весело розмовляли.
2) Чорним великим колом заходило сонце.
3) Я одразу перестав у садку копати.
Вроде напрашивается вариант 2. Но в третьем тоже можно поставить вопрос "у чому" - " у садку". Заранее спасибо!
Экспертиза 06 апреля 2020
Варианти 2
сЛАдКОежКА 06 апреля 2020
1. 2
2. 2
Луноходик_Ик 06 апреля 2020
Чому не консультуєтеся зі своїм вчителем?
західний_діалект 06 апреля 2020
Що таке подлежащее та сказуемое? Це Subject I predicate?
автор золотистая 06 апреля 2020
Ответ дляСМСница
Чому не консультуєтеся зі своїм вчителем?
Доньці дуже кортить зараз займатися українською мовою. Не хочеться турбувати вчителя так пізно. Вирішила звернутися поки що до Кідстафу. Не перший раз тут консультуємося і завжди отримуємо правильні відповіді.
автор золотистая 06 апреля 2020
Ответ длязахідний_діалект
Що таке подлежащее та сказуемое? Це Subject I predicate?
Підмет та присудок.
Алгонавт 06 апреля 2020
1) 2
2) 3
західний_діалект 06 апреля 2020
Ответ длязолотистая
Підмет та присудок.
Так ви так і пишіть, тоді українці вам і допоможуть. :)
1. 2 ( означення це прикметник)
2. 3 додаток відповідає на питання де?
Алгонавт 06 апреля 2020
2) 2 речення це обставина способу дії, а не додаток. Правильна відповідь речення 3 в другому завданні.
Helga-soap 06 апреля 2020
1.2
2.3
Я Вас не боюсь 06 апреля 2020
Блин, я выпустилась в 2009 году. Ездила на олимпиады, хорошо сдала ЗНО и поступила на бюджет. И на лёгких заданиях я туплю. Почему я тупею по школьным предметам? Ничего не помню. Хотя, работаю, дома не сижу
Луковая 06 апреля 2020
2 и 2
в 3нет дополнения, у садку это обстоятельство, где-у садку.
ПлюшкамиБалуюсь 06 апреля 2020
Де? У садку . Обставина , не додаток . Ви у школі навчались ?
автор золотистая 06 апреля 2020
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Де? У садку . Обставина , не додаток . Ви у школі навчались ?
Та навчалась в тій школі 20 років назад. Зараз взагалі дивуюсь, що хоча б щось згадала. Та донечка почала говорити, що можна поставити запитання ’де’ - ’у садку’ і ’у чому’ - ’у садку’. Я не гуманітарій, так заглиблюватись в питання не вмію.
ПлюшкамиБалуюсь 06 апреля 2020
Ответ длязолотистая
Та навчалась в тій школі 20 років назад. Зараз взагалі дивуюсь, що хоча б щось згадала. Та донечка почала говорити, що можна поставити запитання ’де’ - ’у садку’ і ’у чому’ - ’у садку’. Я не гуманітарій, так заглиблюватись в питання не вмію.
Я теж ваша однолітка, елементарне пам‘ ятаю
ПлюшкамиБалуюсь 06 апреля 2020
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Блин, я выпустилась в 2009 году. Ездила на олимпиады, хорошо сдала ЗНО и поступила на бюджет. И на лёгких заданиях я туплю. Почему я тупею по школьным предметам? Ничего не помню. Хотя, работаю, дома не сижу
Все забывается...
Стрекозей 06 апреля 2020
В обох запитання відповідь 2
Стрекозей 06 апреля 2020
Ответ дляАлгонавт
2) 2 речення це обставина способу дії, а не додаток. Правильна відповідь речення 3 в другому завданні.
І де ж там додаток у третьому реченні?
Стрекозей 06 апреля 2020
Ответ длязолотистая
Та навчалась в тій школі 20 років назад. Зараз взагалі дивуюсь, що хоча б щось згадала. Та донечка почала говорити, що можна поставити запитання ’де’ - ’у садку’ і ’у чому’ - ’у садку’. Я не гуманітарій, так заглиблюватись в питання не вмію.
У чому? - у ящику
А у садку - де?
:)
Я теж зараз усю шкільну програму пригадую
ВундерКИНГ 06 апреля 2020
2 и 2
автор золотистая 06 апреля 2020
Дякую за допомогу!
Зубачистка 06 апреля 2020
Варианты 2, у меня сын тоже в пятом классе
Зубачистка 06 апреля 2020
Ответ длязахідний_діалект
Так ви так і пишіть, тоді українці вам і допоможуть. :)
1. 2 ( означення це прикметник)
2. 3 додаток відповідає на питання де?
на питання «де?» відповідає обставина
західний_діалект 06 апреля 2020
Ответ дляЗубачистка
на питання «де?» відповідає обставина
Так, ви маєте рацію. Це вже я сплутала. Якраз з донькою в 2 класі закінчила обставину, а з сином у 8 розглядаємо додаток
НашлаПерепискуМужа 06 апреля 2020
В обоих заданиях вариант 2.
Относительно ’у чому?’ - ’у садку’ - это неправильно.
Де? - у садку (обставина місця)
НашлаПерепискуМужа 06 апреля 2020
Ответ дляСтрекозей
У чому? - у ящику
А у садку - де?
:)
Я теж зараз усю шкільну програму пригадую
Де? - у ящику
НашлаПерепискуМужа 06 апреля 2020
Ответ дляАлгонавт
2) 2 речення це обставина способу дії, а не додаток. Правильна відповідь речення 3 в другому завданні.