07 апреля 2020

чи може невістка таке вимагать?

ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
показать весь текст
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ну, деяким сам факт роботи важливіший зарплати.
Там чоловік нормально заробляє.
Пока у меня муж *добре заробляв*, я сидела дома и болтала ножками.Делал что хотела, спала сколько хотела т.д.Ц хорошо заробатущих мужей женщина на почте не работает, это как минимум просто *не пристижно*.
Ms. Доброта 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Ну мы ж не квадратами меряемся, а откуда 10-ка в месяц за отопление?Вдруг??У нас за свет больше 700 не бывает.Дома никого нет практически.Вечер 1-2 и спать.
Я не меряюсь, Вы написати за 240, ч ответила, что дрова и больше кв.

И я не писала ничего за 10к. Я написала, что у нас на 5рых свет 1500, а не 700.
Не ясно, может у автора все 2к.

Но, у нас трое на дому работают, один на работе до обеда, один учеба до обеда.

Потому и больше.
Ростки жимолости 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином?
Як сестра чоловіка.
Весенний Марафон 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Вони у вас до цього часу в садок не ходили?
Та шо вы с тем садочком, вот честно задрали
Мой ребенок за полгода ходил всего 3 недели, все остальное время тупо одна сплошная болезнь, до аденоидов доболелась
Кто будет держать работника 5 месяцев на больничном?
Ото абы ляпнуть
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляУтка_в_тапках
Может пусть свекровь внучку к себе заберёт, чтоб не ездить туда-сюда?
хай як хоче. Але тоді я, мабуть, точно все до чортів собачих пошлю і зберу монатки.
Я на таке не підписувалася. Я тільки тільки повітря вдихеула після своіх погодок і мені стало легше
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
майже ні, хворіли.
Ви собі уявляєте як ходять діти погодки в садочок перші роки?
Нормально ходят.То вы ищете себе лично оправдание.
Рябушка Ку 07 апреля 2020
Нет, не можете. Дом ее. Снимите на время квартиру, если боитесь.
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
майже ні, хворіли.
Ви собі уявляєте як ходять діти погодки в садочок перші роки?
Мої ходять з 1.5 і 2 років абсолютно нормально, я працюю повний день. А різницю між дітьми ви ж самі планували
Гага Газу 07 апреля 2020
Ответ дляЯнка-угомонись
Пусть бабушка заберёт внучку к себе, не понимаю смысла ездить туда - сюда, если ребёнком занимается только бабушка.
ну так хоть мамаша ночью и вечером ей занимается. а тут полностью спихнут на бабку сердобольную. потом и финансово тоже. р
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
да!
А ви поробите всю мою роботу?
На хвилиночку мені тільки іжі треба приготувати на 4 дорослих і 2 дітей.
Так що не треба цих насмішок.
Щнаю я таких розумниць, у яких діти хоібом з ковбасою запихаються, бо мама ж працює....
Піду на роботу, діти підуть в школу
Извините за прямоту, но кто вас там ждать будет 6 лет пока вы в декрете? Что вы за специалист такой ценный или редкий?
Ух_ты_какая_я 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Нормально ходят.То вы ищете себе лично оправдание.
Если мужа автора и ее саму устраивает, что она не работает, то о чем разговор вообще?
Ростки жимолости 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Це ваш вибір вкладатися в чужу нерухомість , від цього вона вашою не стане
+100.І хазяйкою автор в цій хаті не буде ніколи.Хіба років через 30?
Мурзилка 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином?
А що, в садок дітей такого віку не приймають? Це вже діти садкового віку, мама і повинна виходити на роботу
IrinnkA 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
На місці свекрухи я б вас взагалі не приймала до себе жити, а після таких слів - просто виставила.
Почему???
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляРостки жимолости
+100.І хазяйкою автор в цій хаті не буде ніколи.Хіба років через 30?
Теж не факт
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
Я не меряюсь, Вы написати за 240, ч ответила, что дрова и больше кв.

И я не писала ничего за 10к. Я написала, что у нас на 5рых свет 1500, а не 700.
Не ясно, может у автора все 2к.

Но, у нас трое на дому работают, один на работе до обеда, один учеба до обеда.

Потому и больше.
Та ясно))я сейчас удаленно дома+ все)) так что мы вас догоним)))
IrinnkA 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
По карантину вы правы, но дом не ваш. Ситуация неоднозначная.
Да самое время для поиска работы
Наполеон Бонапарт 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Поддерживаю. Мой ребёнок пошёл в ясли в 2, 5 года. А есть частные садик и, где с 1 года принимают. В обычные ясли многие с полтора..
Я вообще считаю, что идти в сад с 4 поздно, ребёнок слишком привык постоянно с мамой быть.
Не поддерживаю, каждый решает за своих детей. По здоровью мамы, ребёнка, по всему. Мои трое пошли в сад с 2 лет, но я 19 лет не работала, мы с мужем решили что быть домаи заниматься детьми мне важнее. Да и свекры уже не молодые. Потом все равно придётся их забирать, потому что не наездишься. Мы свою забрали из другого города.
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляПомеха справа
Можно было купить пенсионерам однушку и жить отдельно. Не понимаю я этих таборов.
ха, ви думаєте вони підуть?
Та ніколи ніколи.
Я хотіла пристройку зробить з окремими двома кімнатами для них, так сказала, що жити хоче у великому домі, чого це вони будуть у пристройці ютиться.
Ну, тас доведеться свекру істи готувать, а так вона прийшла, впала, встала зачіску зробила, нафарбувалася і іі ніщо не цікавить
Ух_ты_какая_я 07 апреля 2020
Ответ дляРябушка Ку
Нет, не можете. Дом ее. Снимите на время квартиру, если боитесь.
Это дом мужа.
Чучело-Мяучело 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
от і я думаю чи варте воно того.
Чи сидіти і далі мовчати в подушку.
Мені здається, що вона просто не задумується навіть, що вона може нанести щось.
Або робить як ій зручно і все
просто сядьте і поговоріть з нею, що ви боїтеьс за дітей.
Янка-угомонись 07 апреля 2020
Ответ дляГага Газу
ну так хоть мамаша ночью и вечером ей занимается. а тут полностью спихнут на бабку сердобольную. потом и финансово тоже. р
Это же временно.
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Если мужа автора и ее саму устраивает, что она не работает, то о чем разговор вообще?
Все бы устраивало, тут бы не жаловалась.
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Пока у меня муж *добре заробляв*, я сидела дома и болтала ножками.Делал что хотела, спала сколько хотела т.д.Ц хорошо заробатущих мужей женщина на почте не работает, это как минимум просто *не пристижно*.
Это у кого какие приоритеты.. Если та не хочет быть со своим ребёнком, то сбежит куда угодно, в том числе на почту. Тем боле, что в декрете спать сколько хотите не со всеми детьми получиться
IrinnkA 07 апреля 2020
Ответ дляПомеха справа
Унеежедети и материнский инстинкт.
О, голос подали оздобленные работницы вас ждали
Мурзилка 07 апреля 2020
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не поддерживаю, каждый решает за своих детей. По здоровью мамы, ребёнка, по всему. Мои трое пошли в сад с 2 лет, но я 19 лет не работала, мы с мужем решили что быть домаи заниматься детьми мне важнее. Да и свекры уже не молодые. Потом все равно придётся их забирать, потому что не наездишься. Мы свою забрали из другого города.
Значит, повезло Вам с мужем. Мою сестру муж попрекал, что не работала. Развелись.
Ростки жимолости 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
да!
А ви поробите всю мою роботу?
На хвилиночку мені тільки іжі треба приготувати на 4 дорослих і 2 дітей.
Так що не треба цих насмішок.
Щнаю я таких розумниць, у яких діти хоібом з ковбасою запихаються, бо мама ж працює....
Піду на роботу, діти підуть в школу
Тоді мовчіть і ковтайте.і готуйте їжу.
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
+1
Дом сына, автор жена. Как по мне, ещё и лох)

Я бы не жила с свекрами. Нужно было продать дом и купить две квартиры или два дома поменьше, доложить.

Интересно, кто потом пенсионеров лечить будет.

Как вариант, если свекровь откажется, может внучку в дом забрать? Или не будет места?
та місця повно.
Варіант має право на життя. От тільки мені тоді зійти з дому.
Ух_ты_какая_я 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Все бы устраивало, тут бы не жаловалась.
Ее не устраивает другое.
Сливочная пенка 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
от і я думаю чи варте воно того.
Чи сидіти і далі мовчати в подушку.
Мені здається, що вона просто не задумується навіть, що вона може нанести щось.
Або робить як ій зручно і все
Ви праві. Спробуйте поговорити про це з чоловіком, а він нехай сам скаже своїй мамі. Який сенс, що ви ’карантинетесь’, коли свекруха таке чудить...