07 апреля 2020

чи може невістка таке вимагать?

ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
показать весь текст
Лыжи со вспышкой 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я і не кажу, що я тут хозяйка.
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
Ми 8 років продовжуємо вкладати, будуємо, приводимо до ладу все, фінансово тримаємо все повністю і свекрів теж.
А я все одно ніхто...
Мы- это муж, то есть сын. Ваш вклад другой- родили внуков. Всё, что Вы перечислили держится на муже( материальная сторона и обустройство ЕГО же дома). Муж достоин уважения. Хорошего сына и мужа воспитали.
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Это ваши проблемы. Я в полтора и два года детей в сад бы не отдала. Слишком рано
Це не проблеми, а абсоютна норма, я не з тих, хто сидить по 10 років в декреті
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Прямтм чином.В мене мала пішла в садок у ясла в 2 роки і ніхто не всрався.
як добре, що ви не всрались.
А моі боліли кожні 3 дні. Ви б тоді всрались.
Мені треба дітей угробить, щоб вам спокійно жилося, що не всі такі нещасні, як ви і ваша дитина?
Чи ви думаєте діти щамливі такому життю, що з 2 років від іх народження з ними чужа тьотя і натовп чужих дітей?
В мене на іжу і одяг для дітей поки вистачало, а від Греціі і 100500 шмоток я можу ще пару років відмовиться, щоб присвятить себе своій сім´і.
Що я роблб не так? З вашоі зп собі гроші відраховую.
Працюйте собі в радість, я піду, коли прийде час
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Как-то примитивно рассуждаете
Возможно, понятие *хорошо зароблять* у нас с вами разное.Я как-то слышала, что 10 тыс грн. в месяц это ооченнь хорошая зарплата так что...
Гага Газу 07 апреля 2020
Ответ дляЯнка-угомонись
Это же временно.
поверьте как только начнется школа будет продолжение минимум класса до 8. кому-то же надо уроки учит и кормить дитенка. и вообще почему автор должна своих сбагрить в сад чтоб не мешали ей обслуживать дом с хозяйством и свекром пока свекруха у дочки крутится. а дочка не смогла свое чадо до сих пор в ясли сдать.
Неваляшкина 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я і не кажу, що я тут хозяйка.
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
Ми 8 років продовжуємо вкладати, будуємо, приводимо до ладу все, фінансово тримаємо все повністю і свекрів теж.
А я все одно ніхто...
не вы - а муж
вы не работаете.
Мурзилка 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Мама никому ничего не вынна
Ну, если муж рокфеллер, то може и не вынна. Только потом многие рыдают спаситепамагите муж выганяет из дома денег нет никогда не работала
Ростки жимолости 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
І щодо купити два доми і тд.
Вони ніколи не погодились би зі свого дому піти. Цебез варіантів.
І блін, я таки лох.
Мені батьки могли помогти збудувать тожі окремий будинок, були в той час такі в них можливості. Але на територіі мого дому. Поруч з ними.так чоловік в прийми не захотів іти, він же теж будувався 10 років, всю молодість свою поклав.
Я дура пожаліла його, ще ц свекруха плакала гірко, що ім самим не вижить в цих хоромах і тд.
Ну дура ж я. Дура
Це правда.І не тільки через те, що погодились жити з свекрами, а ще й тому, що всю роботу на себе звалили.А тепер не переробиш назад.Будете пагана і для свекрів і для чоловіка.Вас же скільки років все влаштовувало, ви мовчали.
Kate888 07 апреля 2020
Девочки, не могу найти ответа автора, чей всё-таки дом? На кого оформлен? Автор не отвечает.
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Ну беспризорники да
?А да, я забыла что нужно жопу на поворотах детям заносить.Аидела такого на пляже, ему 11 , а мамашка футболочку натягивает.Еще бы в жопу поцеловала.
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
як добре, що ви не всрались.
А моі боліли кожні 3 дні. Ви б тоді всрались.
Мені треба дітей угробить, щоб вам спокійно жилося, що не всі такі нещасні, як ви і ваша дитина?
Чи ви думаєте діти щамливі такому життю, що з 2 років від іх народження з ними чужа тьотя і натовп чужих дітей?
В мене на іжу і одяг для дітей поки вистачало, а від Греціі і 100500 шмоток я можу ще пару років відмовиться, щоб присвятить себе своій сім´і.
Що я роблб не так? З вашоі зп собі гроші відраховую.
Працюйте собі в радість, я піду, коли прийде час
Займайтеся імунітотом, чому діти так само хворіють?
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Я що у вас за комуналка на 10-ку??Газ 7000 це потолок з такою квадратурою за місяць+світло 700 грн.
світло за місяць 1000-1200.
Двічі в місяць каналізація по 450 грн. Вода, внтернет, телебачення
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
І щодо купити два доми і тд.
Вони ніколи не погодились би зі свого дому піти. Цебез варіантів.
І блін, я таки лох.
Мені батьки могли помогти збудувать тожі окремий будинок, були в той час такі в них можливості. Але на територіі мого дому. Поруч з ними.так чоловік в прийми не захотів іти, він же теж будувався 10 років, всю молодість свою поклав.
Я дура пожаліла його, ще ц свекруха плакала гірко, що ім самим не вижить в цих хоромах і тд.
Ну дура ж я. Дура
Вы прст слишком мягкая по натуре.
А в тт дом, что вы писали, можно вернуться?
IrinnkA 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Це не проблеми, а абсоютна норма, я не з тих, хто сидить по 10 років в декреті
Не норма отправлять детей в сад в 1.6 и 2 года. Если у вас такая супер-крутая работа то на няню разорились бы. А если такая, что ходишь ради того, чтобы детьми не заниматься, то не надо строить из себя бизнес-вумен. Каждый для себя решает как ему проводить свое время на работе или с детьми маленькими
Правильно_Валерчик 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Моей куме при недостатке общения,муж купил салон красоты.Там трескотни с клиентами-за гланды.
Соседка тоже теперь ногти делает))) Просидела дома, скучно ей без людей и общения.
Божий одуванчик 07 апреля 2020
с какого х.... вы свекру готовите ? он инвалид, у него рук нет ? теж мені пан, г*** ему на лопате
Мурзилка 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Девочки, не могу найти ответа автора, чей всё-таки дом? На кого оформлен? Автор не отвечает.
муж построил на 2 семьи. наверное так и оформлен на 2 семьи
Все будет, но потом 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Честно? Я бы в этом доме вообще бы не жила. Ни прав, одни обязанности. Готовь всем есть, убирай, на огороде стой, за детьми присматривай. Автор, вы рабыня? Да еще здесь советуют молчать ибо плохая. Автор как раз в своем доме. При разводе поделят пополам. Так что она в своем праве. Это родители - приживалы. И да, пусть свекровь сидит у доченьки раз уж нянчит ее дочь. Или вы, автор, спихивайте на нее и своих двоих, и идите на работу. Пусть бабка делает все тоже, что и вы. Глядишь поумнеет. Но в вашей ситуации, накрутите мужа хорошенько и пусть маме ваше предложение озвучит. Оно разумное
Дом -собственность мужа.
Он строил его до брака.
Другое дело,если сдал в эксплуатацию в браке-то тогда автор что то поимеет.
но не думаю,что там все чисто.
Там прописан весь их цыганский табор
Янка-угомонись 07 апреля 2020
Ответ дляГага Газу
поверьте как только начнется школа будет продолжение минимум класса до 8. кому-то же надо уроки учит и кормить дитенка. и вообще почему автор должна своих сбагрить в сад чтоб не мешали ей обслуживать дом с хозяйством и свекром пока свекруха у дочки крутится. а дочка не смогла свое чадо до сих пор в ясли сдать.
Оговаривается время карантина. А потом пусть дальше катается, если ей так удобно.
парИла я парИла 07 апреля 2020
Ответ дляПомеха справа
Унеежедети и материнский инстинкт.
я так понимаю у вас тоже дом в 200м2, сад, огород, 2 детей, свекра посадили на шею и вы работаете , да?
Или все только в теории?
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
А че такая дорогая коммуналка? У моих родит елей такой же площади дом, но они платят меньше
може фігово якось зроблена теплоізоляція. Я,не знаю в чому причина. І ми економимо, у нас не буває жари в домі
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляГага Газу
поверьте как только начнется школа будет продолжение минимум класса до 8. кому-то же надо уроки учит и кормить дитенка. и вообще почему автор должна своих сбагрить в сад чтоб не мешали ей обслуживать дом с хозяйством и свекром пока свекруха у дочки крутится. а дочка не смогла свое чадо до сих пор в ясли сдать.
До 8 класса прикол...
IrinnkA 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Возможно, понятие *хорошо зароблять* у нас с вами разное.Я как-то слышала, что 10 тыс грн. в месяц это ооченнь хорошая зарплата так что...
Так вы еще и недалекая... не зная человека сразу начинать агрессировать и писать какой-то бред... с вами вообще не о чем говорить
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Моей куме при недостатке общения,муж купил салон красоты.Там трескотни с клиентами-за гланды.
Ну это уже прям банатый.. Понятие оьеспеченности у всех разное.
Ms. Доброта 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
І щодо купити два доми і тд.
Вони ніколи не погодились би зі свого дому піти. Цебез варіантів.
І блін, я таки лох.
Мені батьки могли помогти збудувать тожі окремий будинок, були в той час такі в них можливості. Але на територіі мого дому. Поруч з ними.так чоловік в прийми не захотів іти, він же теж будувався 10 років, всю молодість свою поклав.
Я дура пожаліла його, ще ц свекруха плакала гірко, що ім самим не вижить в цих хоромах і тд.
Ну дура ж я. Дура
Вони будували дім за свої гроші чи син? Якщо син, то це тільки його вибір.

Не треба жити ні з чиїми батьками, якщо хочете свій порядок в нормальну сім‘ю. Інакше Вас чи мама чи свекруха будуть утискати, бо Ви — діти. І немає значення, що Ви уже маєте самі дітей, дорослі, можете мати більше життєвого досвіду, аніж батьки, Ви усеодно будете дітьми. І це добре, якщо живеш окремо.

Забирайте онучку до себе на час карантину й все. А опісля я би серйозно говорила з чоловіком, бо далі буде тільки гірше.
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Везде на госслужбе. И 9 лет подождут
Тамзарпоат нормальных нет.
Ростки жимолости 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Вообще, ребят, давайте по-честному, если бы свекровь переживала о возможном заражении, о том, что она может принести это в дом, где маленькие дети, где сын, муж, невестка, то, наверное, адекватная свекровь или тёща приняла бы решение сама, либо забрать внучку в большой дом, либо жить с дочкой. А так, получается, что всем пофиг. Свекру пофиг, мужу пофиг, невестка плохая, потому что ,видите ли, не работает или что ее дети в сад не ходят. А по факту, она единственная кто переживает за здоровье детей, своего мужа, своё в конце концов.
А она права голоса не имеет в этом доме.Так , прислуга бесплатная.
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ длякурасаны
Лучший выход из ситуации чтобы обойтись без конфликта, но надо быть готовыми что это будет навсегда ...
от от.
Вона побачить, що тут ій фізично легше. І тоді мені точно тошно стане жити.
Все роби, та ще й під контролем свекрухи
Я Главная 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
І щодо купити два доми і тд.
Вони ніколи не погодились би зі свого дому піти. Цебез варіантів.
І блін, я таки лох.
Мені батьки могли помогти збудувать тожі окремий будинок, були в той час такі в них можливості. Але на територіі мого дому. Поруч з ними.так чоловік в прийми не захотів іти, він же теж будувався 10 років, всю молодість свою поклав.
Я дура пожаліла його, ще ц свекруха плакала гірко, що ім самим не вижить в цих хоромах і тд.
Ну дура ж я. Дура
автор да вы правильно написали но думаю в нынешних условиях пока ничего не сделать
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Не норма отправлять детей в сад в 1.6 и 2 года. Если у вас такая супер-крутая работа то на няню разорились бы. А если такая, что ходишь ради того, чтобы детьми не заниматься, то не надо строить из себя бизнес-вумен. Каждый для себя решает как ему проводить свое время на работе или с детьми маленькими
Няням не довіряю, діти в хорошому садку