Воздух в банке• 07 апреля 2020

чи може невістка таке вимагать?

ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Лыжи со вспышкой• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Девочки, не могу найти ответа автора, чей всё-таки дом? На кого оформлен? Автор не отвечает.
Да нет от автора ответа. Ясно, что на мужа и свёкров, хотя нще сестру под шумок вписать могли.

oksi-71• 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
А, вы прочитали *через жопу*, с чем Вас и поздравляю)это успех))
хамить, детка, ты будешь своей маме. Думаю, она заслужила такую дочь.
автор Воздух в банке • 07 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Сестра мужа тоже у вас прописана? И ее ребенок?
тільки сестра
Kate888• 07 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
я отвечала автору,а не вам .
при чем здесь вы ?
всё уже решили без меня))
автор не работает и делает круглые глаза когда речь заходит о работе.
А я просто не понимаю, при чём тут работа к теме автора?
я Кукарача• 07 апреля 2020
Мімімімі - Не прокинувся материнський інстинкт, вийшла на роботу.
У вас який інстинкт прокинувся? Сидіння на голові у батьків?
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Канализация это яма у вас или что? Че так много опять, вечно ванны принимаете или что?
Это выгребная забетонированная яма.Туда сливается все : с туалето, кухни, ванной.При такой концентрации народа , как у них-2 раза в месяц вызов машины, это нормально.
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляКрасота неземная
Дивно, що Вас це аж так зачіпає. Схоже на заздрість.
Завидовать автору?!Да такой ситуации не всякому врагу пожелаешь...
автор Воздух в банке • 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Пока у меня муж *добре заробляв*, я сидела дома и болтала ножками.Делал что хотела, спала сколько хотела т.д.Ц хорошо заробатущих мужей женщина на почте не работает, это как минимум просто *не пристижно*.
ну, я ій цього казати не буду)
Все будет, но потом• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ну, він перебудував із двокімнатноі хатинки без всяких зручностей у великий двоповерховий.
Свекри теж мабуть попутно щось вкладали, тоді ще свекор працювпв і якісь пару тисяч заробляв.
Ого...то це власність свекрів по паперам.
Там ще й дочка буде частку мати.
Ой автор,ви хоч подивіться ті папери і поговоріть з чоловіком.
Ваше наймитування ніхто не оцінить.
А по темі-виносьте мозок чоловіку.
Ви праві і за дітей треба горло гризти.
Хай свекруха повністю перестає з вами всіма контактувати.
Якщо такої можливості немає-ставте ультиматум,що з дітьми втечете до мами

Правильно_Валерчик• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
та моі ходили в сад, але дуже мало.
При чому тут взагалі сад і моя робота.
Я зараз якщо піду на роботу, то і будинок на голову рухне і з голоду всі помруть.
Чи мені дітей сосисками годувати і ночі на всіх готувать істи.
А що робити з городом? З двором? З садом?
Хто за цим дивитися буде.
Обрости лободою метровою тільки тому, що всі ходять на роботу і я теж повинна. А моі діти повинні хворими жии в садочку, бо ваші теж живуть.
Я ні при яких обставинах в 2 не віддала б в садок, хіба що з голоду помирати будем
Да не оправдывайтесь Вы тут за свою жизнь. Каждая семья живёт как им удобно. Завтра же озвучьте мужу свои желание. Давите на то, что дети у Вас болезненные, не хватало им ещё и Короны к остальным соплям.
я Кукарача• 07 апреля 2020
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну ви смішні)
Двоє дітей малих,чоловік,сама автор їм всім сраки заносить і свекрові теж.
Автор хоче дотримання елементарних заходів безпеки,бо піклується про здоров*я не лише своє,а і всієї родини
Хоче заходів - переселяється у житло власне або своїх батьків і там командує.
tamila363• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
може фігово якось зроблена теплоізоляція. Я,не знаю в чому причина. І ми економимо, у нас не буває жари в домі
Чем топите ил уже не топите?
Гага Газу• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Щоб такого не було, імунітетом треба займатися від народження
так чего не занимались те кто больных детей в сад с температурой постоянно тащит. им и адресуйте.
Kate888• 07 апреля 2020
Ответ дляя Кукарача
Почему у родителей? У автора муж есть, отец детей. Это совершенно нормальная ситуация, что жена какой-то время находится в декрете. Это родители живут с ними, в доме, который построил её супруг.
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляoksi-71
Удалено администрацией...
автор Воздух в банке • 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Нормально ходят.То вы ищете себе лично оправдание.
а ви не думали, що я пробувала.
При чому виправдання.
Ви думаєте лиш про себе, я в першу чергу про дітей.
Ось.і вся різниця
Все будет, но потом• 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
Мне с одной стороны жалко, а с другой — зачем ж такой мягкой быть?
Бо чоловіка любить і слухається.
А той і радий закабалити жінку
Гага Газу• 07 апреля 2020
Ответ дляЯнка-угомонись
При чем тут, что будет? Автор переживает за ситуацию с карантином,а не что может или не может быть..
автор прекрасно понимает и сама писала что такая ситуация очень возможна и она категорически против.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
вот при чем.речь идёт о работе автора.
’в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином? ’(с)
теперь потрудитесь ответить на мой вопрос при чем здесь вы?

я Кукарача• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Нормальная ситуация - каждой семье жить отдельно.
tamila363• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Одна пишет, что для меня зп в 10 тыс большая, другая про рокфеллера))) определитесь) работать можно пойти и в 5 лет, 6лет, 7 и 8. Если не 45-50 и не тупая как бревно, то работа найдется. А время проведенное с детьми - драгоценно
Не спорю. Но главное, как вы себя при этом ощущаете. Мне налр, что ы все было в жизни, и работа, и ребёнок, и муж, родить ели, подруги. А кому-то достаточно тлько мужа и ребёнка
ЗабежАЛОЧКА• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Субсидію оформлять
Субсидия - минимум по нормам. Если дом отапливается газом, они будут платить не 10тыс а 9500, например.
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
власник свекор
Ха ха.три раза.
автор Воздух в банке • 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Мої ходять з 1.5 і 2 років абсолютно нормально, я працюю повний день. А різницю між дітьми ви ж самі планували
при чому тут ваші діти до моіх.
Для мене віддати дітей в такому віці в садок це якщо з голоду всі пухнуть.
Якщо ви щасливі від такого диття, то не думайте, що ваші діти щасливі.
Ви народили іх для того щоб було, а не для сім´і.
Красота неземная• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
В чому заздрість? Я не готую їсти свекру, ті і впринципі рідко готую, за винятком карантину, і я єдина господиня я в своєму домі .
Я правильно зрозуміла: Ви пропонуєте автору завтра дітей вести в садок, який не працює, купувати окреме житло (швидше за все, вже без чоловіка) і швиденько знайти та вийти на роботу?
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Не постоил, а достоил вместе со своим отцом.Это принципиальная разница.
автор Воздух в банке • 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Извините за прямоту, но кто вас там ждать будет 6 лет пока вы в декрете? Что вы за специалист такой ценный или редкий?
перекваліфвкуюсь.
В мене є своі плани
Kate888• 07 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
вот при чем.речь идёт о работе автора.
А к теме автора работа какое отношение имеет?
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляГага Газу
Їх треба питати, я автору питання задавала, сидить вдома , діти нікуди не ходять і хворіють кожних 3 дні, це не норма
Kate888• 07 апреля 2020
Ответ дляя Кукарача
Пусть свекры переезжают тогда.