Воздух в банке• 07 апреля 2020
чи може невістка таке вимагать?
ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Прошу, поставте себе на моє місце.
Ответ дляМурзилка
Ну, если муж рокфеллер, то може и не вынна. Только потом многие рыдают спаситепамагите муж выганяет из дома денег нет никогда не работала
Одна пишет, что для меня зп в 10 тыс большая, другая про рокфеллера))) определитесь) работать можно пойти и в 5 лет, 6лет, 7 и 8. Если не 45-50 и не тупая как бревно, то работа найдется. А время проведенное с детьми - драгоценно
Сливочная пенка• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я і не кажу, що я тут хозяйка.
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
Ми 8 років продовжуємо вкладати, будуємо, приводимо до ладу все, фінансово тримаємо все повністю і свекрів теж.
А я все одно ніхто...
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
А я все одно ніхто...
Свекри не дадуть вам повноправно хазяйнувати. І вони заздалегідь все продумали, коли плакалися, щоб ви жили з ними. Ви все робите (а будинок - це ого-го), ваші діти тільки ваші, чоловік утримує свекрів. Чудово влаштувалися. Не треба було погоджуватися. Але ми молоді реально дурні. Свого часу моя бабуся відмовила мене від проживання зі свекрухою. Мій чоловік хотів її до нас забрати.
Говоріть зі своїм чоловіком, кажіть, що ви так не можете. Нехай вирішує це. Вам потрібно ще і себе дбати, а не чужих людей. Скажіть, що хочете працювати. Бо з часом ситуація буде тільки погіршуватися.
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
світло за місяць 1000-1200.
Двічі в місяць каналізація по 450 грн. Вода, внтернет, телебачення
Инет 250 грн, безлим.А блин, я забываю, что Вы дома все тусите.
Вода?А у вас не скважина своя?
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином?
так вполне можете идти и работать.или 10 лет в декрете надо высидеть?
а как другие семьи с детьми живут и работают?
просили ёё все...((
Все будет, но потом• 07 апреля 2020
Ответ дляСнежнакомка
Я невістка, якщо що) Але після відпровадження ’мами’ з хати я би вас саму до мами відправила, на пів року в карантин- може рідна мама розуму додасть. Вам не муляє виганяти матір чоловіка?
Ну ви смішні)
Двоє дітей малих,чоловік,сама автор їм всім сраки заносить і свекрові теж.
Автор хоче дотримання елементарних заходів безпеки,бо піклується про здоров*я не лише своє,а і всієї родини
Ms. Доброта• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
та місця повно.
Варіант має право на життя. От тільки мені тоді зійти з дому.
Якщо Ви себе в домі поставили так, що з Вашою думкою ніхто не рахується (бо за Вашими словами «хтоятака»), то, напевно, доведеться потерпіти, а потім злиняти.
І припинити саміц усе тягнути.
Ответ дляВсе будет, но потом
Дом -собственность мужа.
Он строил его до брака.
Другое дело,если сдал в эксплуатацию в браке-то тогда автор что то поимеет.
но не думаю,что там все чисто.
Там прописан весь их цыганский табор
Он строил его до брака.
но не думаю,что там все чисто.
Там прописан весь их цыганский табор
Тогда автору надо обрабатывать мужа и открывать ему глаза, что жена - не рабыня. Есть такие жертвы на которых вся семейка ездит, а потом еще и хает
Гага Газу• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Не завтра, но карантин не вечный
ну не хочет ни она ни муж их переть в садик. бесконечные болезни без поддержки и спихивания на бабушек выматывают дико и с одним ребенком. а у автора их двое. что все пристали с садом
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я і не кажу, що я тут хозяйка.
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
А я все одно ніхто...
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
А я все одно ніхто...
самое время топнуть ногой и рассказать где кому жить!
Анютины ласки• 07 апреля 2020
Хорошо
Тогда постройте лестницу выход из 2, этажа ввшего и кухню себе отдельную
И не прийдется пересекатся с родичами вообще
Надеюсь ванна на этаже имеется
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Если дом действительно строил муж, то автор имеет такие же права, как и свекровь.
ну, він перебудував із двокімнатноі хатинки без всяких зручностей у великий двоповерховий.
Свекри теж мабуть попутно щось вкладали, тоді ще свекор працювпв і якісь пару тисяч заробляв.
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
просили ёё все...((
А если человек не хочет работать? На работе свет клином сошёлся? Почему нужно жить и озираться на других? Озираться на то, как живут другие семьи? У автора своя семья, своя жизнь. Если муж и жена решили, что жена может какое-то время не работать, в чём проблема?
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляБожий одуванчик
с какого х.... вы свекру готовите ? он инвалид, у него рук нет ? теж мені пан, г*** ему на лопате
Ну это как бы нормально, в семьях со здоровой психической обстановкой и у них 1 кухня , да и хододильник наверное тоже 1)) кастрюли подписывать?)) А по сути это не жизнь-ад, 2 поколения на 1 жилплощади))
Ms. Доброта• 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Та ясно))я сейчас удаленно дома+ все)) так что мы вас догоним)))
Легко, у нас за карантин будет точно на грн 700 больше)
Больше работают тв, ноуты, телефоны, чайник, плита, микроволновка)) Огород, тепло начинается и моемся все чаще — переходим в режим 2 раза в день))
Боюсь смотреть на счетчик)))
Сорока-ворона• 07 апреля 2020
Ответ дляПомеха справа
У меня 230 квадратов, газ, вода, электроэнергия- около 7 тыс в отопительный сезон. Летом 4-5, но у нас полив газона.
А де гроші берете?
Ким працюють батьки?
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Хорошего сада нет в принципе. В таком возрасте дети должны быть с мамой
Є хороші, ніде в світі в такому віці діти не сидять лише з мамою
Менее Более• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
як добре, що ви не всрались.
А моі боліли кожні 3 дні. Ви б тоді всрались.
Мені треба дітей угробить, щоб вам спокійно жилося, що не всі такі нещасні, як ви і ваша дитина?
Чи ви думаєте діти щамливі такому життю, що з 2 років від іх народження з ними чужа тьотя і натовп чужих дітей?
В мене на іжу і одяг для дітей поки вистачало, а від Греціі і 100500 шмоток я можу ще пару років відмовиться, щоб присвятить себе своій сім´і.
Що я роблб не так? З вашоі зп собі гроші відраховую.
Працюйте собі в радість, я піду, коли прийде час

Мурзилка• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
только дети спасибо вряд ли скажут.
За 6,7,8 лет человек свою квалификацию теряет. И скорее возьмут 45 лет с опытом и квалификацией, чем клушу, которая до 8 лет сидела в декрете.
Ms. Доброта• 07 апреля 2020
Ответ дляТетя из министерства
Вообще автора жалко. Потом досматривать ей придется( доця все соки выпьет и выбросит
Мне с одной стороны жалко, а с другой — зачем ж такой мягкой быть?
Я Главная• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Це не проблеми, а абсоютна норма, я не з тих, хто сидить по 10 років в декреті
возьмите с полки пирожок. а к вопросу автора это не имеет никакого отношения
парИла я парИла• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ій банально няню нема коли оформити, бо дочці пофіг і весь час на роботі.
Вона субсидію не стане оформлять.
Хоча, може і субсидію, якщо всіх повиписує і дочку в тому числі
Вона субсидію не стане оформлять.
дочка свекрови прописана в доме? и ее ребенок?
не увидела, а что говорит муж на все это? какая его позиция?
Красота неземная• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Дивно, що Вас це аж так зачіпає. Схоже на заздрість.
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Дом строил муж автора, она жена, хозяйка дома. Автор, вопрос к вам, почему вы в вопросе написали, что не хотите диктовать свои правила в чужом доме?Почему этот дом чужой, если ваш муж его строил? Я считаю, что просьба ваша адекватная, но об этом пусть попросит ваш муж, если он за это предложение.
я так боюсь задіти чиісь почуття, що ше навіть чоловіку не казала.
Шоб він собі не зафіксував десь в голові, що я невдячна чи нагла.
Тому вирішила поговорити тут з кимось зі сторони, так сказать.
Щоб зрозуміть в чому права, а в чому ні.
В вже правильно сформувать йому свою позицію
Лыжи со вспышкой• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Честно? Я бы в этом доме вообще бы не жила. Ни прав, одни обязанности. Готовь всем есть, убирай, на огороде стой, за детьми присматривай. Автор, вы рабыня? Да еще здесь советуют молчать ибо плохая. Автор как раз в своем доме. При разводе поделят пополам. Так что она в своем праве. Это родители - приживалы. И да, пусть свекровь сидит у доченьки раз уж нянчит ее дочь. Или вы, автор, спихивайте на нее и своих двоих, и идите на работу. Пусть бабка делает все тоже, что и вы. Глядишь поумнеет. Но в вашей ситуации, накрутите мужа хорошенько и пусть маме ваше предложение озвучит. Оно разумное
Если муж построил дом до брака- фиг его пополам разделят.