Воздух в банке• 07 апреля 2020
чи може невістка таке вимагать?
ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Прошу, поставте себе на моє місце.
Снежнакомка• 07 апреля 2020
Ви не маєте права гнати свекруху з хати, але ви маєте повне право не обслуговувати її та свекра. Оце зайве з себе знімайте. Чоловіку так і скажіть, що втомились, сил не маєте, тож готувати-мити-прибирати для батьків тепер- або він сам, або батьки. Готуйтесь до скандалів, але потому буде легше.
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Одна пишет, что для меня зп в 10 тыс большая, другая про рокфеллера))) определитесь) работать можно пойти и в 5 лет, 6лет, 7 и 8. Если не 45-50 и не тупая как бревно, то работа найдется. А время проведенное с детьми - драгоценно
А сколько вам времени нужно для общения с детьми 24/7? Мне с 3-лет, достаточно 2 часа в день:просто общение.
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Это ее дело. Хочет натягивает, хочет нет. Вам какое дело?
Так реально бесит, потом эти мальчики вырастают и думают, что жена им тоже футболочку натягивать должна.И многие жёны тоже так думают, кстати.
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляКрасота неземная
Дивно, що Вас це аж так зачіпає. Схоже на заздрість.
В чому заздрість? Я не готую їсти свекру, ті і впринципі рідко готую, за винятком карантину, і я єдина господиня я в своєму домі .
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Почему? Ведь этот дом строил муж, а не родители. Она живёт в своём доме, а свёкры живут с ними.
ну, не зовсім так.
Чоловік перебудував малесенький двокімнатний будиночок без.всяких умов на великий двоповерховий
Гага Газу• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Займайтеся імунітотом, чому діти так само хворіють?
потому незаменимые работницы сплавившие годовалых детей в ясли считают нормальным обычно их с соплями по колено и диким кашлем продолжать водить. ибо ей никто больничный не даст и вообще сад именно для передержки их больных детей и придуман. потом один сопляк заражает полгруппы и нормальным матерям приходится отказываться от работы если не на кого спихнуть ребенка типа бабушки.
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляРезвая лошадка
Невістка не може таке вимагать. На період карантину невістка може ізолювати свою сім´ю у найманому житлі або у своєї мами.
я б з задоволенням у мами, та вона теж щодня ходить на роботу і працює з людьми
Ответ дляЯгодка опять
я так боюсь задіти чиісь почуття, що ше навіть чоловіку не казала.
Шоб він собі не зафіксував десь в голові, що я невдячна чи нагла.
Тому вирішила поговорити тут з кимось зі сторони, так сказать.
Щоб зрозуміть в чому права, а в чому ні.
В вже правильно сформувать йому свою позицію
Автор, вы молодец, жена, хозяйка, смотрите за детьми, да ещё готовите на всех. Но, единственное что вы делаете не правильно, это забываете о себе и о своих чувствах, желаниях. Не обесценивайте себя, уважайте себя, вы имеете полной право подойти и поговорить со свекровью, так как у вас двое детей и если вдруг что, то именно вам придётся таскаться с ними по врачам. Меньше думайте о том, заденете вы чьи-то чувства или нет. А мужа вашего не беспокоит, что дети могут заразиться? Он вообще как на это смотрит?
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Да представляю такая дура мне в сваты попадется.Будет выдизывать и вылизывать,благо малой квартиру уже купили, чтобы если прижывалец и маменькин сынок, срача дала, и адйос)) и не ныла, как автор темы.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
А если человек не хочет работать? На работе свет клином сошёлся? Почему нужно жить и озираться на других? Озираться на то, как живут другие семьи? У автора своя семья, своя жизнь. Если муж и жена решили, что жена может какое-то время не работать, в чём проблема?
человек для того и замуж вышел и двоих родил-лишь бы не работать))
не я же задаю вопросы о работе)))
а автор не понимает как она может ра-бо-тать?
пусть муж содержит...они решили...
проблем никаких))
не я же задаю вопросы о работе)))
пусть муж содержит...они решили...
проблем никаких))
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ длямиссАрфография
Будьте мудрішою,спитайте ніби цікавитесь її думкою якось тіпа так ’Мамо, а вам не страшно кататься? Бо коронавірус же ходить’ і пару історій страшних з інета розкажіть .Але так між іншим, прощупуючи почву) Посійте в ній сумнів та роздуми)))
я вже наперед знаю, що вона скаже “а що мені лишається і тд”
Очень-очень• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
На місці свекрухи я б вас взагалі не приймала до себе жити, а після таких слів - просто виставила.
вы читали внимательно? Свекры сами просили жить вместе, для этого и строился дом.
Моя мама в один в один так же просила, я была молодая, тоже думала так лучше будет. Всю жизнь жалею. Семья должна жить отдельно. Хоть и живем с мужем 29 лет, но было меньше ссор, если бы жили отдельно.
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляГага Газу
Щоб такого не було, імунітетом треба займатися від народження
Снежнакомка• 07 апреля 2020
А ще закінчуйте безкінечно вкидати сімейні кошти у чуже майно. У вас 2 діток?! Час збирати їм у спадок на житло! Прямо від завтра ніжно переконуйте про це чоловіка. Бо то не ваш і дітей дім. То дім чоловіка і свекрів, у разі чого- ви гола боса на вулиці.
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Тогда автору надо обрабатывать мужа и открывать ему глаза, что жена - не рабыня. Есть такие жертвы на которых вся семейка ездит, а потом еще и хает
Поздняк метаться, когда почки отвалились.После 8 лет брака-это приведёт только к скандалам в семье.Автора всё устраивало в этом браке, она двух детей родила.Теперь менять правила игры?Не сможет, и деваться ей без работы с детьми особо некуда...
Гага Газу• 07 апреля 2020
Ответ дляЯнка-угомонись
Оговаривается время карантина. А потом пусть дальше катается, если ей так удобно.
а если бабке станет удобнее ребенка совсем у себя оставить чтобы не кататься автору тогда и его повесят обслуживать за компанию.
Правильно_Валерчик• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Вы очень не уверенны в себе, других проблем, чтобы озвучить свои пожелания я не вижу.
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляoksi-71
в карантин в садик? Хорошее предложение...
А, вы прочитали *через жопу*, с чем Вас и поздравляю)это успех))
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
не я же задаю вопросы о работе)))
пусть муж содержит...они решили...
проблем никаких))
не я же задаю вопросы о работе)))
пусть муж содержит...они решили...
проблем никаких))
Это не преступление. Не работать - не преступление. Не хочет, пусть не работает. Здесь вообще тема совершенно другая.
Правильно_Валерчик• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Янка-угомонись• 07 апреля 2020
Ответ дляГага Газу
При чем тут, что будет? Автор переживает за ситуацию с карантином,а не что может или не может быть..
Все будет, но потом• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Так.
Автору треба включати хитрість
Зайканалужайке• 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
Легко, у нас за карантин будет точно на грн 700 больше)
Больше работают тв, ноуты, телефоны, чайник, плита, микроволновка)) Огород, тепло начинается и моемся все чаще — переходим в режим 2 раза в день))
Боюсь смотреть на счетчик)))
Я не смотрела)) от балды подала онлайн 500 киловат за день и 60 за ночь)) обычно день 300 киловат))
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
Если ей по приколу тянуть хозяйство, свёкров обслуживать, убирать , готовить за всеми , то пусть не работает.
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Поддерживаю. Мой ребёнок пошёл в ясли в 2, 5 года. А есть частные садик и, где с 1 года принимают. В обычные ясли многие с полтора..
Я вообще считаю, что идти в сад с 4 поздно, ребёнок слишком привык постоянно с мамой быть.
та моі ходили в сад, але дуже мало.
При чому тут взагалі сад і моя робота.
Я зараз якщо піду на роботу, то і будинок на голову рухне і з голоду всі помруть.
Чи мені дітей сосисками годувати і ночі на всіх готувать істи.
А що робити з городом? З двором? З садом?
Хто за цим дивитися буде.
Обрости лободою метровою тільки тому, що всі ходять на роботу і я теж повинна. А моі діти повинні хворими жии в садочку, бо ваші теж живуть.
Я ні при яких обставинах в 2 не віддала б в садок, хіба що з голоду помирати будем
При чому тут взагалі сад і моя робота.
Хто за цим дивитися буде.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляKate888
я отвечала автору,а не вам .
при чем здесь вы ?
всё уже решили без меня))
автор не работает и делает круглые глаза когда речь заходит о работе.
при чем здесь вы ?
всё уже решили без меня))
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Якщо влвсників двоє, то треба просто розділити частки повністю і проблем не буде. Автор не пише, хто власник
власник свекор