Бабайко• 12 июня 2020
Узіст в 7 пологовому Київ
Дівчатка, лежу з трійнею у Перинатальному центрі.Хто робив узі у Муравйова Віталія Миколайовича.По протоколу мені повинні робити узі кожні 2 тижні.Він відмовляється, мало того при пацієнтах зневажливо говоре про своїх колег, їх призначення.Я вже гроші пропонувала , щоб зробив платно, але він відмовив.Хочу дізнатись відгуки, та порадьте як вплинути на ситуацію.У мене показання є до УЗД.
Пушкининиана• 12 июня 2020
Ответ дляБабайко
Так, сказала.Відповідь була ( нє интересно)
Звоните на горячую линию моз, ваши дети нужны только вам. Действуйте