Я вся ваша• 10 августа 2020
І про кохання. Жінки Лукашенка.
І про душевні... про кохання в житті «бацька».
У глави білоруської держави, на відміну від інших світових лідерів, немає першої леді. Точніше, дружина у нього є, але на публіці поруч з Лукашенком вона ніколи не з’являється. Він оточує себе красивими молодими дівчатами. Хто вони, колишні та актуальні фаворитки Лукашенка.
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Сьогодні Галині Родіонівні Лукашенко (до шлюбу Жолнерович) 64 роки. Вона живе в селі Рижковичі Шкловського району – в приватному будинку за високим парканом. У мережі збереглося тільки одне інтерв’ю, яке вона давала в 2005 році виданню «Комсомольська правда в Білорусі». На той момент дружина Лукашенка працювала головним фахівцем з оздоровлення та санаторно-курортного лікування при Шкловському райвиконкомі. Ще раніше, в 1998-му, повідомлялося, що вона очолювала відділ охорони здоровʼя в адміністрації Могилевської області. На питання, чому живе окремо від чоловіка, говорила: «Я сама обрала таке життя».
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ірина Абельська
Незабаром після перших виборів Лукашенко зажадав, щоб йому знайшли особистого лікаря. Тодішня міністр охорони здоров’я Інеса Дробишевська підібрала кандидатуру-ендокринолога з 9-ї Республіканської клінічної лікарні, 29-річну уродженку Бреста Ірину Абельскую. Молода і красива Абельська почала супроводжувати перша особа повсюдно – на робочих зустрічах, в ділових поїздках, у відпустці. Під час єдиного візиту Лукашенка до Франції, кажуть, той виселив з сусідньої кімнати міністра закордонних справ, щоб розмістити поряд з собою Абельскую.
У 2001 році фаворитка обіймає посаду головного лікаря в лікарні Управління справами президента, а її мати, Людмилу Постоялко, призначають міністром охорони здоров’я. Наявність приватних відносин з Іриною Лукашенко не афішував, поки в 2004 році жінка не народила сина Миколи. Спочатку Колю тримали в таємниці, але потім глава держави почав постійно з’являтися з ним на публіці. Чи не кожен раз, коли він потрапляє в об’єктив камер, вже багато років поруч стоїть саме молодший, позашлюбний син. Офіційно Лукашенко ніколи не говорив, хто мати Колі
Стопясят раз обсуждала• 10 августа 2020
Ну и что?? Автор, Вас ’зомбирует’ телевизор, выключайте...
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ответ дляВечный двигатель
Автор,вам не надоело нюхать чужие трусы?
До чого тут це? Сьогодні такі події, що увага прикута до Білорусі. Чому лише політичні баталії обговорювати? Тут на форумі дуже багато тем. Чому ви зайшли сюди? Не цікаво, шукайте іншу
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Нічого. Я особисто не цікавилась особистим життям цього політика. Здивувала ця сторона його життя. Я нікого не образила, нічого поганого не написала
Добра всем!• 10 августа 2020
реально надоели и шо? ну любит он ходить с красивыми женщинами, на советчице как могли обгаживали жену Януковича, зато у Петра распрекрасная перва леди с сумочкой за 60 тыс долларов)
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ті що обурюються. Я не знала про те що в Лукашенка три сина, що в його таке яскраве особисте життя. Тепер дивлюся на нього по іншому якось
Стопясят раз обсуждала• 10 августа 2020
Ответ дляЯ вся ваша
Беларусь сейчас в тренде)
В нынешнем мире в удобный момент создадут и обрисуют любую выгодную/невыгодную ситуацию...
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ответ дляДобра всем!
В взагалі? До чого тут Петро?
Ну є ж інші теми. Там щось почитайте, що Вам цікаве і не набридло, і не дратує...
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ответ дляДама с собачкой
И я завидую этим девкам. Вы не одна
Я не заздрю. Хіба там є щось чому потрібно заздрити?
Мафиозная• 10 августа 2020
Ответ дляЯ вся ваша
Давайте краще баб бубочки обсудимо в кросівках і піджаку а-ля 90-ті, залиште бацьку бульбашам
Ра ру ра ру ра• 10 августа 2020
Ответ дляЯ вся ваша
Ірина Абельська
Пацан красивый получился, конечно.
Его бы в Голливуд
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа 2020
Очень хорошая темка получилась
Жаль только, что у нашего Володеньки куда то Ледя пропала ((
Только и радости, что Мендель)
Ра ру ра ру ра• 10 августа 2020
Ответ дляМафиозная
Создавайте тему, мы туда подтянемся.
Веселуха Муха• 10 августа 2020
Ответ дляЯ вся ваша
На втором фото это Николай? Такой красивый парень
Кстати, автор,спасибо за тему про его женщин. Я даже и не догадывалась, что Николай внебрачный сын. Оказывается есть ещё два сына?
Веселая моль• 10 августа 2020
Ох бедный Батька, не было до него дела , пока революционерам он не понадобился.
Но у него яйца стальные, он водометов нагнал еще вчера, где сядут там и встанут со своими бантами цветными..
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Так. Я дуже здивувалася.
Я вся ваша
• 10 августа 2020
Ответ дляРа ру ра ру ра
Пацан красивый получился, конечно.
Его бы в Голливуд
Так. Дуже симпатичний
Веселуха Муха• 10 августа 2020
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Очень хорошая темка получилась
Только и радости, что Мендель)
А это место, место президента, заколдовангое. Сначала есть первая Леди, потом не выносит нагрузки и теряется. Людмила Янукович, сразу по чесному отошла от дел. Ничего против нее не имею, жаль её как женщину, всю жизнь прожила нелегкую и на старости лет так и осталась одна.
Веселуха Муха• 10 августа 2020
Ответ дляВеселая моль
Вот и правильно сделает. Надо это все ’гасить’еще сразу!
Веселая моль• 10 августа 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Жаль у нас в свое время у Вити нервов не хватило
Веселуха Муха• 10 августа 2020
Ответ дляДобра всем!
Вы так пишете,как будто до президентства Порошенко, там эти сумочки незачто было покупать. Это состоятельная семья, у них и ранее был такой олигархический уровень жизни.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 августа 2020
Ответ дляВеселуха Муха
Ніт
Люсенька отошла после своего фундаментального спитча о наколотых апельсинках
Но успела урвать свою минуту славы!
А так, да
Хорошая женщина!
Батя, я стараюсь!
Но успела урвать свою минуту славы!
А так, да
Хорошая женщина!
Батя, я стараюсь!
Веселуха Муха• 10 августа 2020
Ответ дляВеселая моль
Я вот смотрю на все происходящее у нас , видимо он понимал что этот замес не остановить уже ничем. И поэтому вовремя спокойно убежал и живёт себе спокойной жизнью с любимой женщиной. Ему и его детям хватит денег до конца их дней,а вы себе грабитель как хотите.