20 сентября 2020

Кому терміново завтра потрібно КТ Киів,віддаю свій час

Може в когось така ситуація, що неможе записатися і потрібно терміново. Я записана на завтра на Петрівці М-24 на20.15, але звільнилося місце і я іду сьогодні вночі. Якщо все в мене складеться і я таки зроблю вночі, то завтра повідомлю вам вранці деталі і перезапишитесь на мій час. Пишіть в пп
Loredana17 20 сентября 2020
А які у вас симптоми?
LudaSHOPSale 20 сентября 2020
Да кому надо то облучение!
Толку то
LudaSHOPSale 20 сентября 2020
Автор вы просто по ковид? Или вас назначение?
Кт теперь дефицит?
Вижу все бегают на кт , просто думаю чего такой всплеск, ищут пневмонии?
автор РойЛеля 20 сентября 2020
Ответ дляLudaSHOPSale
Да кому надо то облучение!
Толку то
Це ж добре, якщо не треба
автор РойЛеля 20 сентября 2020
Ответ дляLudaSHOPSale
Автор вы просто по ковид? Или вас назначение?
Кт теперь дефицит?
Вижу все бегают на кт , просто думаю чего такой всплеск, ищут пневмонии?
В мененема аідтвердження ковід і без кт з пневмонією безкоштовно не роблять. І кт я не хотіла робити, а одразу стала пити антибіотики, але дуже аналіз крові поганий і змусили зробити
LudaSHOPSale 21 сентября 2020
Ответ дляРойЛеля
В мененема аідтвердження ковід і без кт з пневмонією безкоштовно не роблять. І кт я не хотіла робити, а одразу стала пити антибіотики, але дуже аналіз крові поганий і змусили зробити
Понятно
Вам просто поменяют антибиотик.
Просите врача мерять сатурацию , кислород, если плохо.
Выздоровления вам.