Утренняя зорька• 04 октября 2020
кто ложился по направлению в больницу, воскресенье приемный день?
Подскадите, есди кто-то в курсе.
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляДобра всем!
Ні. Тільки по швидкій
Скорая сейчас не забирает. Родственница просит помочь поехать с ней, все анализы на руках и направление.
Флюорография гуся• 04 октября 2020
Якщо ургентна ситуація,викликаєте швидку,або самі їдьте в приймальне відділення.Чергові лікарі оглянуть.
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляФлюорография гуся
Скачет давление
Флюорография гуся• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
В приймальне відділення їдьте,завжди чергує цілодобово.
Флюорография гуся• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
Скачет давление
Знизять тиск вам,а завтра підете на консультацію до кардіолога.
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляФлюорография гуся
Ей нужно именно ложиться, на прокапать капельницы. Сегодня нормально, вчера было высокое, вызывали скорую
Добра всем!• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
А коли швидка по направленню забирала ? Це ж не таксі.
Ви запитали чи можна в неділю по направленню, я написала, що ні. Госпіталізують цілодобово по швидких важкохворих, а не по направленню лікаря.
Паравозик• 04 октября 2020
В воскресенье никто никогда плановых больных не принимает!!! Только через скорую
Добра всем!• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
То чому швидка не забрала?
Зарядка для хачапури• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
Позвоните в приемное отделение этой больницы и узнаете.
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляФлюорография гуся
Всi лiкарi пройденi в приватному, назначенi крапедьницi, тут треба прокапати. Хоча, напевно будуть дивитись знову
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляДобра всем!
Ранiше наче забирала швидка. (але я не впевнена)Тиск 220.Вестубулопатия. Я до того, чи варто зриватися, iхати зараз туди з речами, щоб не вiдправили додому... Просто допомагаю людинi, треба брати таксi i т.д. а кошти обмеженi
Добра всем!• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
Ви писали, що вчора була швидка. Чому не госпіталізували?
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляДобра всем!
То чому швидка не забрала?
Не забрала, збили i поiхали. Самi розводять руками, що ранiше забрали б
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляДобра всем!
Уточню. Сегодня не нужно чтоб забирала скорая, это вчкра человеку было плохо, при этом, на руках все есть, включая ковид
Добра всем!• 04 октября 2020
Ответ дляУтренняя зорька
Ще раз повторю:
В неділю приймать тільки по швидкій важкохворих. Ваша не важкохвора-це означає, що сьогодні її не приймуть і швидка не завезе.
Так зрозуміло?
Утренняя зорька
• 04 октября 2020
Ответ дляДобра всем!
Ще раз повторю:
Так зрозуміло?
Дякую, зрозумiло, передам iнформацiю