КрытыхРынков• 01 ноября 2020
Коли мама перетворюється на сварливу свекруху?
Сил моїх нема. Просто ситуація. Одна з....
Мій чоловік єдиний син. Сьогодні, в неділю, єдиний вихідний в тижні коли усі вдома, дзвонить свекруха о 9 ранку, щоб сбиралися їхати по яблука до знайомих на дачу. Слова, що нам не потрібно, ми самі купим в Вам також, не підходять. І аргументи, що діти зараз на дистанційці і зможуть поїхати в понеділок- п‘ятницю- не підходять. В результаті знову сварка. Вона ж уже обід на готувала, хто має їсти?
На пустому місці... в результаті вдома також натягнута обстановка. А вчора такий настрій був. Планували щось. Уже нічого не хочу.
Клин_Кляйн• 01 ноября 2020
Она хотела как лучше, получилось , как всегда. На будущее, просите ее советоваться с вами.
КрытыхРынков
• 01 ноября 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
В неї садок з яблуками біля хати. Діти вже усе позбирали. Їй зі свекром тих яблук забагато... навіщо ще ці?
Из Хацапетовки• 01 ноября 2020
Зачем ссора? Муж хочет, собрался и вперёд. А Вы отдохните, сходите куда-нибудь вкусно пообедайте итд
База_птеродактилей• 01 ноября 2020
Ваш чоловік не вміє розмовляти ставити кордони у спілкуванні, тому з вашою сім´єю і не рахуються
Борисфенка• 01 ноября 2020
Перекладаю на людську - вона хотіла провести вихідні з родиною сина, нагодувати всіх, щоб ви не перетруждалися готуванням, і відірвати онуків від планшетів, вивезти на свіже повітря.
Яблука лише привід, це могли бути гриби чи риба, ясно, що вам той урожай триста літ не треба.
КрытыхРынков
• 01 ноября 2020
Ответ дляИз Хацапетовки
Так він не хоче. Але усі аргументи мама відкидає. Вона просто хоче до себе уваги. Але ж він щодня до них заходить. Щодня! Єдиний день, коли вони не бачаться неділя і то...
ТрамвайGirl• 01 ноября 2020
Вы бы сказали, что вас дома нет или машина (есть?) не на ходу, или просто свои дела, которые невозможно отложить. Я тоже терпеть не могу такие спонтанные просьбы - приказы. Надо заранее предупреждать, планировать, сообщать и т.д., у людей тоже есть и были свои планы, не всегда есть возможность и желание резко куда-то срываться.
Из Хацапетовки• 01 ноября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Зачем Вы вовлекаетесь? Хочет или не хочет, это его проблемы.
Сейчас у мужа с одной стороны сварливая мать, с другой стороны раздраженная жена.
А Вы делайте так, чтобы с одной стороны сварливая мать, а с другой весёлая и интересная жена.
КрытыхРынков
• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Воно то так. Але онуки і син були в неї в п‘ятницю і суботу. Сам чоловік на обід щодня заходить. Я там не бажаний гість. Не одноразово звучала фраза, що краще б ти розвіявся. Ще ж не пізно... про мене складно усе.
Фокус-Покус• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
А потом трандеть как она всем помогает.
Мать драконов• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
А у родини сина були інші плани, які прям о 9 ранку в неділю поломалися. Мама хотіла насильно ощасоивити всіх - це дуже егоїстично з її боку, навіть якщо вона хотіла лише як краще.
КрытыхРынков
• 01 ноября 2020
Ответ дляИз Хацапетовки
Ох.. я йому казала їдь уже. Але о другій повернись, будь ласка. Вперся... але все зведеться, що я наполягла щоб не їхав
Из Хацапетовки• 01 ноября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Зря. Вы вообще зря так себя ведёте.
Муж берет детей и уехал к свекрови? Чудо.
Не лезьте!
Ответ дляКлин_Кляйн
Поверьте,когда Вы будете одинокими и престарелыми- тоже будете звонить в 9 утра своим детям,что бы ехать за яблоками и будете ждать детей нв обед в воскресенье. 20 лет подождите- и вспомните ситуацию,оказавшись в ней же.
Я в дамках• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Провести время с семьёй у знакомых на даче?
А можно трактовать так, что подружке уже наобещала подогнать бесплатную раб силу, которая яблоки пособирает, можно еще нагрузить листья сгрести
Борисфенка• 01 ноября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Вона вас особисто кличе в неділю в гості. Ви відмовляєтеся і починаєте причитати, що ви там небажаний гість. Навіщо?
Збирайтеся і їдьте, вас персонально кличуть в гості для нормалізації стосунків.
При цьому ще й свекруха сварлива??? А ви сама - яка?
Дайте подумать• 01 ноября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
У меня мама может подобное отмочить. Я сразу говорю, что в наши планы это не входит, нам не нужно. Насчет обеда, то отвечаю, что я тоже приготовила и что теперь мне выбросить?
Стараюсь тактично донести, но твердо. На меня уже давно не обижаются и считаются со мной.
Вот пусть муж ваш донесет своей матери, что сначала нужно советоваться.
Борисфенка• 01 ноября 2020
Ответ дляФокус-Покус
А потом трандеть как она всем помогает.
Так, яблука для онуків - це шалена поміч, про яку вона розповість усім сусідкам-свекрухам. Вас то якось переймає?
Фокус-Покус• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Не переймає.
Просто интересно , свекрух этому с детства учат ? Или они на какие то курсы ходят дополнительно ?
Борисфенка• 01 ноября 2020
Ответ дляМать драконов
Хотіла, як краще, невістка впирається рогами. При цьому свекруха сварлива.
КрытыхРынков
• 01 ноября 2020
Ответ дляФокус-Покус
Автор, что муж говорит ?
Говорив, що нам не потрібні яблука ми купимо, якщо їм мало, також. Запитав у мами куди буде яблука дівати? Має сушити.
Вона наполягла щоб він приїхав. Їздив сам. Привіз обід. По яблука не поїхав. Бо і діти тут вштикі стали. Сердитий, як огонь. Історія матиме продовження((((
Борисфенка• 01 ноября 2020
Ответ дляФокус-Покус
Не переймає.
З цим народжуються. Ви коли батькам двері поставите чи одежину купите, також волаєте на всю округу, яку ви батьків утримуєте.
Я в дамках• 01 ноября 2020
Ответ дляxvikx
Та ладно, сейчас много людей со своими интересами и хобби, не все живут чужую жизнь, не все настолько пусты, чтобы жизнь сводилась к готовке обеда в надежде, что взрослые дети будут приезжать на регулярной основе, чтобы развлекать бо скучнааа
КрытыхРынков
• 01 ноября 2020
Ответ дляxvikx
Так її он лише 60 виповнилось, ще ж не престаріла ніби
Фокус-Покус• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
У меня есть более интересные темы для разговора .
Фокус-Покус• 01 ноября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Щас Вам напишут про юношеский максимализм , подождите )))
Мать драконов• 01 ноября 2020
Ответ дляБорисфенка
Хто всравсь - невістка. Не сумніваюсь. Вона завжди нає хотіти бігти до свекрови по першому свисту, інакше рогата коза.
Борисфенка• 01 ноября 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Ви нерозумно робите, у цій війні нема переможців. За годину з´їли б той обід, зібрали десяток яблук і зараз би у вашій родині були мир і злагода.
А так матимете сердитого чоловіка, якого наступного тижня не побачите, бо він біля мами буде.