Дикая Роза• 02 ноября 2020

Комбінезон на виписку

Дівчата,народжувати в грудні(дівчинка).Не можу оприділитись з комбінезоном і шапочкою.Де купували?І фото якщо можна.
Редиска Я• 02 ноября 2020
Визначитись ви не можете. Визначитись-українською мовою.

Брыкалка• 02 ноября 2020
Брала ’Пламка’ конверт-трансформер, був і на виписку і потім всю зиму гуляли в ньому.
автор Дикая Роза • 02 ноября 2020
Ответ дляБрыкалка
Дякую,подивлюсь
Брыкалка• 02 ноября 2020
Купувала в інстаграм магазин ’Веснушка’
]Mrs.Сексуальность[• 02 ноября 2020
Конверт был меховой.
Сладко-соленая• 02 ноября 2020
Мені подобається Лінне ,в такому розмірі можна і б/у глянути, зазвичай як нові.А шапочки мені дуже ,Pupill подобаються ,з трішки дешевших Barbaras.
автор Дикая Роза • 02 ноября 2020
Ответ дляСладко-соленая
Дякую
Мизимец• 03 ноября 2020
Рейму брала, дуже ніжний і якісний. Шапка ківат
пьЯНА• 03 ноября 2020
Lari брала 2 раза. Но рожала в марте. Вообще на первую зиму беру пух конвертом

Крошка Енот• 03 ноября 2020
Рожать в январе, купила конверт на овчине (Доречи) и буду покупать демисезонный комбез( вот с фирмой не определилась)
Organic• 03 ноября 2020
Я такое купила на выписку ну и вообще на зиму
https://rozetka.com.ua/lenne_4741578221294/p467254...
автор Дикая Роза • 03 ноября 2020
Ответ дляOrganic
Гарний,я теж дивилась)