Лукава_Кiшка• 09 ноября 2020
Як Вам кухня і не тільки? Фініш
Закінчили монтувати, лише кран залишилось. Кран чорний.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляpersonality
Класна кухня. Стільці сині, як у мене. Якщо у вас є малі діти стільчикам пісєц)))
Їм гостьові білі будуть. Я знаю, що капець, але так хотіла гарні.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Автор, мне нравится)
Я люблю белые кухни)
Понравились стулья, ручки на мебели, стулья, стол😊
Я люблю белые кухни)
Спасибі
Цветок Мира• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Фасади білі, бєжевий теж виділявся б , були ЛДж і Самсунги бєжеві, але дорожчі і трішки пшонкастайл як на мене, прожилки під мармур.
Такая же цена была б! Где вы смотрели?
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляpersonality
У мене біла матова. На диво на ній нічого не видно, чорна столешня це мрак- поставив стакан, миєш всю кухню.
А як на ній пил в дно, в мене зараз чорна, по три рази протираю і під певним кутом видно мікропил.
Циля Шниперсон• 09 ноября 2020
читала много раз,про верхние ящики ,что если сделать как у автора,то задолбёшься там пыль вымывать. Тогда вопрос,если делать под потолок,это что,на стремянке лазить к ящикам,??
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляКаравай-каравай
те, кто предлагает автору встроенные холодильники, в курсе цен на них?
Мабуть ні, або для них це копійки, а ще вони малі, а повногабаритний 1,2 м буде коштувати як крило літака.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляЗубная фея
Дуже гарно. Не пiдкажете, де столик купували.
D2
personality• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ні нічого не видно. Єдине, якщо хтось масними руками за дверцята береться, то видно під кутом. Короче я думала мені гайки будуть з тою білою кухнею, але ттт
пьЯНА• 09 ноября 2020
Два холодильника это правильно! А плиту вы не полюбите эту. Красиво сделали конечно.
Редисочка• 09 ноября 2020
Ответ дляРадикальная
ничего нового,все стандартно,через пару лет устареет,техника как бельмо на глазу...
Через пару лет все устареет,вместе с нами...
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляУправдом Варвара Сергеевна
Да!.. Видно, что деньги у АВТОРШИ водятся!..
Вже всі витратили, треба нові заробляти.
Мейк-ап форева• 09 ноября 2020
Мне не нравится щель вверху где холодильник, и мало рабочей зоны, а так в целом все хорошо.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляКондуктор маршрутки
В целом, хорошо. Но зона с вытяжкой смущает. Я бы как-то обыграла её верхними шкафчиками. Только самый верхний ряд. Пустовато получилось и фартук до потолка смотрится немного странно. Хотя, по идее, практично.
Переглянула в Пінтересті - роблять по різному, мені сподобався варіант, щоб було по в рівень шаф фартух.
Редисочка• 09 ноября 2020
Ответ дляАноним Советчик
Это вы где такое прочитали? Вам приснилось? 💤💤💤 Я думаю, автор умнее вас. Она спрашивала мнение и она умеет принять иное мнение. А вас, постороннюю тётку, что-то зацепило. Странно, однако
Да что ж это у вас все тетки.?Аж глаз режет..вы дядька что ли?
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляДама с заначкой
О, це як раз у мене - без ручок и схована шухлада для приборів. Я ще не користувалась. Сподіваюсь що не буде дуже не зручно
Та діло звички, але коли готуєш руки в чомусь, відкривай одну, потім другу, мене бісило, але як би дали таку кухню задарма, то все б подобалося і звикла б.
Редисочка• 09 ноября 2020
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А у мене така))Майже дев’ять місяців чекала🤬але зараз задоволена.Фото тільки таке-саме перед пологами завезли.І ще не було часу пофотографувати напоказ))
и не надо-настроение в хлам порвут..
Каменная Фрося• 09 ноября 2020
Ответ дляЛукава_Кiшка
Холодильник такий же жах, як у мене
Вы рассматриваете предметы по отдельности, а нужно смотреть совокупно. Здесь он не выбивается.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляПургену мне
Ви молодець.
Але відверто не розумію, навіщо сюди викладати фото. Ви ж знаєте що тут все і вся обгадять.
Друзям краще фото шліть.
Удачі!
Друзям краще фото шліть.
Удачі!
Дякую. Друзі прийдуть на каву, побачать. Я сама люблю такі теми, багато ідей цікавих почерпнула, дивлюсь ютуб про інтер´єри, ремонти.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляМатрёна
Вы не правы. Нам оставили зазор 1,5 см, все отлично
Що отлично, там пилу стільки жирного буде, у мене так одна шафа зроблена, то жесть, я на спицю візуальну ганчірочку намотаю і хоч якось протираю. Хто таке для себе робить. Протерти верх - 10 хвилин, а з 1,5 см возитися 40 хв.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляСыро_Ежка
Автор, можно название вашей столешницы ? Спасибо
Арпа, артикул не пам´ятаю, на Віярі вибрали.
Бабульция• 09 ноября 2020
Но, мойка без крыла и не очень расположение плиты и мойки. Можно было сделать удобную большую рабочую поверхность и хорошую мойку.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляГейТуда
Мне неудобна мойка без сушки, но это личное дело каждого. Главное, что Вы кайфуете от своей кухни, а мнение остальных абсолютно неважно.
Сдайте место, где брали синие стулья.
В Новусі на Здолбунівській Київ, є інтернет магазин, але стільці потрібно пробувати, на багатьох було незручно, білі -Ікея.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляГейТуда
Сдайте место, где брали синие стулья.
В мене зараз на дві чаші і з сушкою, шукала без крила, все рівно посудомийка миє, купила коландер,якщо щось руками, і килимок для посуду є.
Бабульция• 09 ноября 2020
Короб вытяжки капец, да и для вашего стиля нужна простая т- образная вытяжка. Еще, хотелось бы потолочный багет шире.
Закидай меня камнями• 09 ноября 2020
столешница не нравится, за холодильниками пространство не понятно для чего, кухня как обрубанная, ручки (((
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляЦветок Мира
Выбор техники - кто вас так развёл?))) два вирпула с маленькой морозилкой и микроскопическим холодильным отделением! Наклонка вентолюкс сюда не свистит, надо было взять т-образную со стеклом и нержавейкой, поверхность чёрную на стекле, а эту не помню, вирпул или пирамида?
Ну это жесть, ей богу! Бабла вкинули, а вот стиля или качества нет((( кухня красивая!
Але це більше ніж один, в мене є ще морозильна камера 1,4 м. Мені вистачить. Мені стиль і якість підходить, якби в мене було більше бабла, то звичайно взяла б іншу техніку, а так за такі гроші взяла те, що подобається. Плита варильна - вистраждана Вірпул. навіщо мені чорна, якщо я білу хотіла, або навіщо металік, якщо білу теж хотіла.
Лукава_Кiшка
• 09 ноября 2020
Ответ дляСтебель_березы
Нам сделали под потолок и край красивый с потолком соединили. Никакой пыли 😜
Якщо так роблять, то круто, а так боротьба з милом тяжка, або просто забити і жити з ним.