КохайтесьЧорнобровi• 15 ноября 2020
Порадьте будь-ласка сучасні військові пісні
Син 9 років навчається у музичній школі по класу вокала. Любить співати сучасні військові патріотичні пісні. Дуже подобаєттся ´Марш нової армії", "Біля тополі". Порадьте будь-ласка щось подібне, можливо пісні написані про війну на Сході. Що ваші хлопчики співають з військових пісень? Дівчачі пісні відмовляється вчити. Намагаюся знайти щось цікаве, щоб його заохочити. Дякую.
КохайтесьЧорнобровi
• 15 ноября 2020
Ответ дляКарапулька
Сильная песня ’Не сумуй’.
Дякую, пісня супер. Саме такий репертуар шукаю.
КохайтесьЧорнобровi
• 15 ноября 2020
Ответ дляБагиня
А кто-то уже войну объявил на востоке? Мама, не чудите.
Хай будуть патріотичні, якщо вам слово військові не до вподоби
Хачапууури• 15 ноября 2020
Ответ дляБагиня
Путин? Ты ли шо ли?
Карапулька• 15 ноября 2020
Ответ дляХачапууури
Ох....у меня Плине Кача...всегда плачу под нее. Очень трогает .
Читала что эта песня была создана в 1939 году.
КохайтесьЧорнобровi
• 15 ноября 2020
Ответ дляХачапууури
Дякую, так дуже душевна пісня
КохайтесьЧорнобровi
• 15 ноября 2020
Ответ дляМания-Величия
Героям без обмежень, аж до костей пробирает
Яичница с беконом• 15 ноября 2020
ТЕЛЬНЮК: Сестри та Kozak System - Повертайся живим [Come Back Alive]
Юрий Сусло - ’Ну что вам рассказать’. Песни, рожденные в АТО
Enej feat Тарас Чубай - Біля Тополі (Рейд Сила Нескорених) HD
Реквием.Евромайдан.Ато.
КохайтесьЧорнобровi
• 15 ноября 2020
Ответ дляМания-Величия
Послушали?
СкажИте?
Так, звичайно. Гарна пісня
КохайтесьЧорнобровi
• 15 ноября 2020
Ответ дляЯичница с беконом
Не открылось.Но есть названия
Дякую, знайду за назвою
Яичница с беконом• 15 ноября 2020
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Дякую, знайду за назвою
Есть у нас Кровавый пастор и карательный отряд! (Ансамбль Севастопіль)
Пісні з передової. Зеник
Сергій Файфура - БАНДЕРА
Riffmaster “Тихо Прийшов, Тихо Пішов”
неофіційний гімн АТО написаний Антоненком ( Ріф -справа Шеремета)