А я с косою• 19 ноября 2020
результати аналізів
Прокоментуйте, хто розуміється.
Починаю лікування по гінекології. Були поліпи, видалили.
тепер шукаємо причину, щоб не було рецидивів.
позавчора здала частину аналізів. сьогодні прийшли результати.
в результатах ось таке:
Шийка матки:
Структурно-функціональна характеристика епітеліальних клітин: Клітини в нормі - значна кількість. Дегенеративні зміни.
Вагіна:
Структурно-функціональна характеристика епітеліальних клітин: Клітини в нормі - значна кількість. Дегенеративні зміни, цитоліз.
Що це значить?
ще частину аналізу чекаю результатів
в результатах ось таке:
Шийка матки:
Вагіна:
Що це значить?
ще частину аналізу чекаю результатів