Хочу в БАНю• 04 декабря 2020
МОЗ пропонуватиме не вводити у грудні локдаун в Україні
МОЗ пропонуватиме ввести жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня тривалістю на три тижні - Степанов
Тому не спішіть бігти по магазинам)))
Шопингмонстр• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
Все ж таки знайшли віконце для локдауна між концертами)))))
А Вас жаба давит?
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Ответ дляШопингмонстр
А Вас жаба давит?
мене ні, я продовжую сміятись;-)
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
мене ні, я продовжую сміятись;-)
это нехороший симптом, смех без причины признак сами знаете
Шопингмонстр• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
мене ні, я продовжую сміятись;-)
А ЧТО смешного?
Люди живут нормальной жизнью,а не бегают по магазинам запасаться продуктами
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
чому ж без причини, самі казали: ’Оберемо коміка, хоч посміємось’
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
так это вы выбрали?
Шопингмонстр• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
Автор хотела продуктов закупить,но не получилось.
Поэтому это может быть истерический смех
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляШопингмонстр
так продуктовые никто не закрывает)
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Дивна дискусія виходить, ви намагаєтесь виправдовувати дії влади, які призводять до негативних наслідків, навіть розуміючи це.
Шопингмонстр• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
так продуктовые никто не закрывает)
Прочтите,пожалуйста ПОСТ Автора
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
так это вы выбрали?
я з небагатьох, які навіть слугу народа не дивились
Шопингмонстр• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
А какие действия на данный момент приводят к негативним наслидкам????
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
и что? я тоже не смотрела и зеленского терпеть не могу с тех пор как он в танцах выиграл незаслуженно, но это ни о чем не говорит
Чеширская кошечка• 04 декабря 2020
Ответ дляШопингмонстр
Ну, до прикладу : якщо багато хворих і не хватає ліжок, то чому ми будемо гуляти вільно цілий місяць і тільки потім локдаун? Ще й проводимо масові заходи.
Умный хвост• 04 декабря 2020
Как интересно получается, на католическое Рождество - гуляйте, на НГ - гуляйте, а вот на православное прикроем всё?
Чеширская кошечка• 04 декабря 2020
Ответ дляШопингмонстр
А ЧТО смешного?
Люди і в січні хочуть жити нормальним життям.
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Ответ дляШопингмонстр
всі перелічувати не берусь, бо це затягнеться до вечора. А зараз мова саме про дії, які пов´язані з боротьбою з пандемією.
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
те що ви його ненавидите саме за виграш у танцях, якраз, багато про що каже ))))))
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляЧеширская кошечка
ввести сейчас начнут бузить - там и так каждый день митинги и сборища то фопы то шмопы, а с января многие в пьяном угаре отойдут только к 10 числу
Чеширская кошечка• 04 декабря 2020
Ответ дляУмный хвост
Там взагалі купа свят. В принципі, враховуючи що Різдво свято сімейне, в основному вдома гостей приймають та по гостям ходять, то цей локдаун і не дуже завадить. Але деякі люди працюють - це дуже вдарить по їх кішенях.
Хочу в БАНю
• 04 декабря 2020
Ответ дляУмный хвост
Ого, навіть релігію сюди приплели.
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляХочу в БАНю
а я до танцев его как-то не видела
Чеширская кошечка• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
Теж бузити будуть, скільки втратять ті, хто заробляв на святах, ярмарках та інших святкових заходах.
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляЧеширская кошечка
в апреле ж не бузили
Чеширская кошечка• 04 декабря 2020
Ответ дляПоследний вагон
в апреле ж не бузили
Тоді вще жевріла віра в те, що йде боротьба з хворобою, що треба потерпіти і т.п. Зараз усі прекрасно зрозуміли хто, як і чому бореться ( або не бореться) з пандемією, тому й бузити почали.
Последний вагон• 04 декабря 2020
Ответ дляЧеширская кошечка
ну бузят во всем мире, в германии их обливали водой