Дівчата, доброго вечора!
Допоможіть з вибором тканини на окантовку. Шию спідницю під ялинку. Основу зшила, а окантовку обрати не можу. Планувала з темно зеленою, а зараз мені не дуже. Може краще зі світлою?
Вибачте за чкість фото, темно, краще зняти не виходить.
Результат:
вже голосів:
34 (77.27%)
Світла
10 (22.73%)
Темна
Ответ дляnikolayev
Покажете, когда будет готово? А то я не совсем себе представляю, что это.
покажу)
Ответ дляВоздух в банке
Червону
Немає червоної, я вже про неї теж думала. а купити вже не встигну(((((
Ответ дляИнич
Тогда точно не тёмную. С салатовой нормально.
Дякую, напевно на ній і зупинюсь. От завжди в мене так, все до останнього тяну, а потім лікні кусаю)
Ответ дляИнич
Нет. Много фактуры. Кант выпадает из подборки. Он ничем не поддерживается. Типа, не хватило ткани и пришила, что было.
дякую, лишається світла.
Ответ дляВоздух в банке
Доброго дня!
Автор, готово?
Доброго вечора. Так)
Фото не дуже, але принцип спіднички видно.
Фотограф з мене так собі)
Ответ дляLedi_007
І мені цікаво)
Доброго вечора! Ось фото, хоч фотограф я поганий, але принцип спіднички видно
Ответ дляИнич
Интересно очень, что выйдет) Обязательно покажите, пожалуйста.
Доброго вечора! Нижче скинула фото.
Ответ дляnikolayev
ДОброго вечора! Нижче скинула фото)
Ответ дляИнич
О, я даже не думала, что так красиво можно оформить ствол!! Отлично вышло! И очень аккуратно.
Дякую