Та_все_ок_будет• 13 января 2021
Gapfactory повернення грошей?
Замовлення відмінили через кілька днів, вказавши, що потрібного розміру немає в наявності. А що робити далі? Як повернути гроші?
Писала їм, толку 0, прислали стандартну відповідь і вказаний телефон.
В когось таке було? Повернути свої гроші можливо?
Дежурняшная• 13 января 2021
Ваши деньги не сняты, а заблокированы. Скоро сами разблокируются или обратитесь в банк, чтобы разблокировали быстрее.
Та_все_ок_будет
• 13 января 2021
Ответ дляДежурняшная
Тобто вони повернуться автоматично? Зняло зразу після замовлення
Дежурняшная• 13 января 2021
Ответ дляТа_все_ок_будет
На сняли, а заблокировали. Разблокируются автоматически.
ДлинноНожка• 13 января 2021
вам ранувато замовляти самостійно, якщо ви не в курсі, як відбувається списання і предавторизація
Та_все_ок_будет
• 13 января 2021
Ответ дляДлинноНожка
Ваш коментар для мене особливо цінний
ДлинноНожка• 13 января 2021
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ваш коментар для мене особливо цінний
я рада, що була корисною! звертайтесь
Та_все_ок_будет
• 13 января 2021
Ответ дляДежурняшная
Зрозуміла. Дякую!