ПИПИКНУТАЯ• 19 января 2021
М"ясо різної прожарки
Я ніколи не їла м"ясо інших прожарок,окрім вел дан.
Поняття не маю,як приготувати,наприклад,медіум.А так хочеться спробувати.
Хто вміє? Навчіть,будь ласка :)
І ще питання:Таке м"ясо (всіх прожарок,окрім вел дан) вважається їсти безпечно? Ніякої "зарази" підчепити не можна? Наприклад,глисти чи ін.))
Хто вміє? Навчіть,будь ласка :)
Лень гуглить• 19 января 2021
Ну вроде только говядину так можно жарить, курицу и свинину нельзя, в них паразиты могут быть