Играюся• 09 февраля 2021
Хтось купує в Італії на адресу Покупки?
Перший раз купила на їхню адресу, посилка два тижні як доставлена, але не просканована. На запит відповіли,що склад в Італії закривається, колись привезуть мою посилку,коли - невідомо. Хтось ще користується їхнім складом? В вас теж так? Чи в них реально немає посилок,нема що возити?
Играюся
• 09 февраля 2021
Так шкода,я купила побутову хімію, на ЮЕ не хотіла відправляти,щоб комісію не нарахували(((
Играюся
• 09 февраля 2021
Ответ дляРомашкинная
на мист отправляйте.. покупка это ужас перевозчик
А який тариф в Міст? Хімія трохи важить, миючі засоби