Сарафанное радио• 12 февраля 2021
Однокласниця постійно тролить сина. Допоможіть порадою.
Син навчається у 5 класі. Дуже емоційний, але швидко відходить. Майже ціле літо відвідували психолога, яка працювала над його емоціями. Стало значно краще. В навчанні зірки не знімає, але старається. З недавніх пір його жорстко почала тролити однокласниця. Ображати чи бити дівчинку для нього табу. Він не звертав увагу. Та все почало виходити за межі нормального. Не хотіла розмовляти з батьками, думала, що він не буде звертати увагу і вона відстане. Вчора у сина була остання крапля. Був урок ( у класного керівника). Вчитель запитала щось, що він не знав. Ця дівчинка на весь клас сказала " Канєшно не знаєш, бо ти ж тупий". Син попросив вчителя зреагувати. Реакції не було. І тоді він сказав: " закрила своє ***". ( Це жахливо, я розумію і він це розуміє). Після цього він ( під час уроку) зібрав свої речі і без пояснення пішов. На що вчитель не зупинила, не запитала і не зателефонувала мені. Син прийшов в сльозах у нього був нервовий зрив.
Тут багато питань до вчителя. Сьогодні з чоловіком завітаємо до неї. Але більша проблема в тому, як таку дитину ( емоційну) навчити спокійно реагувати або не звертати уваги на провокаторів. Особливо дівчат. З хлопцями проблеми нема. Має багато друзів. Але якщо якісь ситуації виникають, він вміє сам їх вирішити. Вибачте за помилки. Я також на емоціях....
Сарафанное радио
• 12 февраля 2021
Тему закриваю. Дякую всім, хто дав чудові поради.
Змійки, які плескали ядом, - я вас не читала. До таких у мене імунітет. Даремно тільки букви друкували.
Украиночка• 12 февраля 2021
Ответ дляMs. Откровенность
У мальчишки все хорошо будет
Научится за себя стоять
Как? Вначале посылая на ***, а потом плача маме в жилетку и у психолога на кушетке? Это не стоять за себя, это ненормальная реакция.