Ход конём• 14 февраля 2021
Як назвати і нанести на карту вулицю.
Абсурдна ситуація. Всі дозволи на будівництво отримані, але коли побудували будинок виявилось що під’їзду до нього не передбачено. Довелося оббивати пороги кабінетів щоб зробили вулицю як і обіцяли. Зробили, але назви не дали і адреса у нас сусідньої вулиці.
Може хтось знає як нанести на карту таку багатостраждальну вулицю і остаточно закрити це питання.
Дякую за будь які поради.
220В• 14 февраля 2021
В местный совет (городской, поселковый) идите, там спрашивайте, они своим решением должны ту улицу ввести
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 февраля 2021
Щодо бюрократичних питань не підкажу, а от назвати можна вулиця Примарна
Ход конём
• 14 февраля 2021
Ответ дляОябунчик
Знаю людей, які назвали на честь доньки, Софіївська
Гарно )