Рік тому перехворіла пневмонією, зараз були ознаки звичайної застуди, але лікар почула з лівого боку обструкцію, до цього раніше ніколи бронхітами не хворіла. На запитання чому зявилася обструкція, лікар не знає, каже , що може бути вірус або може алергія. Назначила 5 днів дихати беродуал і теотард+антигістамінні. Нема в мене такого, що важко дихати, але трохи як нестача повітря для глубокого вдоху. Хто з цим зтикався? І чи потрібно після лікування піти на обстеження до пульмонолога чи алерголога?
Алеся-4885• 24 февраля 2021
был обструктивный больше года назад. впервые в жизни, хотя мне 40 лет) беродуал и пульмикорт через нибулайзер дышала - больше ничего не помогало. слушали меня тогда и терапевт, и пульмонолог, это их назначения. пульмонолог сказал, что если нет возможности дышать через нибулайзер, то можно пшыкалку (название препарата не помню) карманную как у астматиков, но нибулайзер все же лучше. словом, лечитесь нормально, не игнорируйте особенно с учетом пандемии
Алеся-4885• 24 февраля 2021
а беродуал она вам наверняка правильно назначила - он убирает спазм в мелких структурах бронхов, из-за которого в альвеолах (или где там) слизь, которая там собралась, не может откашляться. беродуал спазм убирает, все расслабляется и слизь эту вы просто выкашливаете. и выздоравливаете)
Ответ дляАлеся-4885
Дякую! У Вас потім вже не було обструкт.бронхіта?
Ответ дляinnapah
Я в такой же ситуации в прошлом году переболела. И вот заболело горло и через пару дней уже свист. Подышу вентолином и тоже пойду к пульмонологу. Не много тоже в шоке, так как раньше не болела бронхитами никогда, а теперь банальное орз перебегает так быстро в легкие
І я піду, не дуже щось подобається це мені.
Ответ дляАлеся-4885
Дякую!!!
Алеся-4885• 24 февраля 2021
Ответ дляПьяная вишня
поки що ні, але з того часу я живу на дачі з мінімумом контактів, ну порівняно з тим рівнєм, що були до карантину
Алеся-4885• 24 февраля 2021
Ответ дляПьяная вишня
І не хворійте більше!!! Будьте здоровою😊😊😊
дякую! одужуйте!