Оля_с_киркою• 04 марта 2021

Апаратний масаж обличчя, цікаво?

Давно хотіла записатися на курс масажів для обличчя, у мене носогубні зморшки і на лобі теж багато. Почала шукати спеціалістів і дуже розчарувалася. Одна зробила дуже грубо, не повернулася до неї, інша навпаки просто погладила в все. І тут випадково прочитала в темі «СкількиМеніРоків» про апаратну процедуру для тіла, зайшла на сайт - а там ще були фото обличчь до і після процедур. Я аж загорілася. Називається апарат Ендосфера. Зробила я одну процедуру, сподобалось. Це як массаж тільки в декілька разів ефективніше ручного. Зовсім не больно хоча сильно відчувається масаж.
Ефект дуже цікавий. Спочатку було поколювання після закінчення процедури, а протягом всього вечора обличчя ніби трохи набрякло. На наступний день мені здалося що читкіше став овал, але головне - це дійсно згладилися зморшки на лобі. Вони не зникли, бо в мене там заломи вже, але вони дійсно значно розгладилися. І ще - вже другий день в мене болять м’язи лоба, це точно не шкіра, а м’язи. Реально як крепатура😱
Для тіла я думаю ефект буде ще кращий, думаю перед купальним сезоном теж спробувати. Єдиний мінус - ціна. Занадто дорого для 20 хвилин - 550 грн, просто насадкою поводити по шкірі і все. Курс десь 4-5 разів має бути в залежності від стану шкіри.
автор Оля_с_киркою • 04 марта 2021
Забула сказати, що шкіра в мене дуже чутлива і ніжна, а після процедури весь вечір було відчуття неприємного поколювання. Я навіть мазала шкіру пантенолом і бепантеном.
bellezza donne• 04 марта 2021
От правильного ручного массажа, все тоже самое: подтяжка, крепатура , стоп отеки
Поэтому я как массажист, буду наверное категорична.., но я только за ручной, где прорабатываю я , а не аппарат или банки , и давления на мышцы делаю только я
Новогодняя пальма• 05 марта 2021
А який інтервал між процедурами?
автор Оля_с_киркою • 07 марта 2021
Ответ дляНовогодняя пальма
А який інтервал між процедурами?
Косметолог каже що раз в 2 доби