АлывердЫ• 07 марта 2021
Зачем некоторые мамы разрешают красится в школу маленьким девочкам 5-7 класс?
Samostoyatelnaya• 07 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
Я тоже с 7 класса в матклассе)
Но способностей и амбиций у меня меньше, чем у дочери)))
Аналогічно, бо вони вже виросли з духом свободи і самі знали, що їм треба)
Домовенок Зюзя• 07 марта 2021
Ответ дляSamostoyatelnaya
У них намного больше возможностей. Я первый раз побывала за границей в 22 года, а дочь моя в 13 лет уже где только не была))
Samostoyatelnaya• 07 марта 2021
Ответ дляДомовенок Зюзя
І саме класне, що для них це - норма! А не як для нас, дональдс дакс жвачка - вау)
Ну у нас тільки різновидності Мілки в фаворі і зараз викликає ржач, коли тут гребуть ті види, які ми вже переїли років 5 тому)