Natalietta• 15 марта 2021

Допоможіть врятувати лимон

Вже сил не вистачає. Це з тої серії, коли шкода викинуть і нема вже сил тягти далі. Я садовод не досвідчений, але ж вже роблю все можливе і не можливе, а деревце лимона ніяк не хоче приживатись до цього світу)). То якісь жучки на нього напали, ледь вилікувала. Все ок, три листочка нових виросло. Потім знову листя посохли і обпали. Я пересадила у новий куплений грунт, в більший горщик і... о радість. На ньому виросли нові листочки, ще й багато! Але не довго тривала моя радість. З ним знову щось не так. Почали на листочках утворюватись дирочки маленькі. Спочатку світла плямка, а потім на місці плямки дирочка. А грунт ніби білим порошком посипаний. Додаю фото. Хто знає що це таке і як з ним боротися? Чи є якісь сайти чи форуми спеціалізовані, де можна проконсультуватися?
Нога на ногу• 15 марта 2021
Хороший форум Хоумцитрус, там есть темка с болячками цитрусовых, покопайтесь сначала, там и вопрос можно задать.
Вся в кредитах• 15 марта 2021
грунт белое- может быть закисление от воды.
лимон листопадный. у него должен быть период покоя. большой горшок ему не нужен - будет плохо расти
Кинг-Конгша• 15 марта 2021
Попробуйте железом удобрять для цитрусов
Н@Диете• 15 марта 2021
По поаоду грунта не парьтесь. По поводу листочков...ну по фото сложно определить что там, но раз жучки уже были , тотв любом случае надо потравить чем то от насекомых, например Фитоверм( если паутинный клещ, малюсенькие красные жучки- точечки) или Актара.( Если щитовка( такие типа панцири серые небольшие к листу прикрепленные) Ближе к лету выносите на балкон, пусть распушится за лето. Даже если там очень жарко, ему будет норм
автор Natalietta • 15 марта 2021
Ответ дляН@Диете
ну от прям жучків не можу роздивитися. Малесенькі чорні крапинки є, але воно вроді не живе
Н@Диете• 15 марта 2021
Ответ дляNatalietta
Тоді то може і грибок буть. Так не підскажу. Від грибка теж прискалки є.
Нога на ногу• 15 марта 2021
Ответ дляВся в кредитах
Лимон нелистопадный, бросается листьями он от неподходящих условий
Бывшая блондинка• 15 марта 2021
Его нужно обработать от клеща
Гравицапа• 15 марта 2021
А з чого вирощено? Це покупний саджанець?
Соображалочка• 15 марта 2021
Ответ дляNatalietta
Кусочек огурца либо яблока, картошки положите вечером и через пару часов хорошо рассмотрите есть ли живность.
автор Natalietta • 15 марта 2021
Ответ дляГравицапа
так, купований
автор Natalietta • 15 марта 2021
Ответ дляБывшая блондинка
Его нужно обработать от клеща
А чим не підкажете?
автор Natalietta • 15 марта 2021
Ответ дляСоображалочка
Ого! Воно повилазить на яблуко чи огірок?
Соображалочка• 15 марта 2021
Ответ дляNatalietta
Да. Я регулярно летом так проверяю на живность.
Erzsebet• 15 марта 2021
Обработайте актелликом , он вонючий очень, нужно маленькую упаковку развести в 2 литра воды, опрыскать со всех сторон очень обильно и плотно одеть пакет на сутки чтоб запах не выходил из пакета. Потом снять пакет, аккуратно убрать верхний слой почвы, я бы ещё купила актару и просто посыпала немножко в землю и сверху добавила новой почвы. Если лимон стоит рядом с батареей то это ему тоже плохо, он зимой любит больше прохлады ( не холод ) если рядом батарея и ему душно то он плохо растет.
Шкала Радости• 15 марта 2021
Татьяна Кузьмук на фб (группа ´экзотика в домике´)и на ютубе, целая серия видео об уходе за цитрусами. Помогли мне реанимировать мой лимон.
Шкала Радости• 15 марта 2021
Лимон любит маленький горшок
автор Natalietta • 15 марта 2021
Ответ дляШкала Радости
Супер! Дякую!
автор Natalietta • 16 марта 2021
Ответ дляН@Диете
Ви були праві - ті крапочки все таки червоні. Просто вони такі малесенькі, що складно розібрати. Я підсвітила ліхтариком і розивилась. Спробую Фітофермом обробити
Н@Диете• 16 марта 2021
Ответ дляNatalietta
Практичний кліщ. Ще для профілактики можна взбити мочалкою мильну піну ( від хоз мила)нанести на листочкі і під пакет. Години на 2 . Листочками нічого не буде, тільки землю ще пакетом вкрийте, щоб туди мильний розчин не потрапив. Таку процедура можна раз на декілька місяців робить для профілактики від шкідників
Н@Диете• 16 марта 2021
Павутинний кліщ*
Н@Диете• 16 марта 2021
Дуже малесенькі
Н@Диете• 16 марта 2021
Фітовермом на балконі обприскати і залишити до висихання, через тиждень повторити
автор Natalietta • 16 марта 2021
Ответ дляН@Диете
Супер. Спробую
автор Natalietta • 16 марта 2021
Ответ дляН@Диете
Дякую Вам дуже!