кошкомышь• 19 марта 2021

Чоловік травить за зайву вагу, фото

Раніше була нормальна, 58-60 кг, займалась спортом. Потім троє вагітностей за 5 років і від мого живота залишилось місево. 40 років. І вагу набрала, 68 кг. Чоловік не підбирає слів: жиропуз, жиробас, подивись на себе в дзеркало, як ти на вулицю виходиш. Я і сама дуже хочу схуднути, мене саму дратує, що в одяг свій улюблений не влажу. Але (далі підуть виправдання). Дієти не підходять бо не можу працювати. На спорт немає часу. Все, що викроюю - 45 хвилин басейна на тиждень, пропливаю кілометр всього. Ні про що.
Троє дітей, у кожного по троє гуртків, дві роботи і підробітка. Але грошей катастрофічно не вистачає. Чоловік заробляє мало і !!!! на повному серйозі каже, що я його не мотивую. Що мій вигляд його вганяє в депресію, що немає супер сексу. А це правда, бо я відчуваю себе огидно жирною і нічого у мене не встає.
Сьогодні розісрались вщент. Я відмовилась йти на зустріч з подругою в трьох корсетах. Колись на весілля йшли, так чоловік корсетом утягнув так, що мене вирвало після ресторану. Воно все ріже, даве, нудить. Як правило всі походи до друзів, в кіно, в кафе - всі у мене зіпсовані поганим самопочуттям, але виглядаю пристойно. За зиму я ще поправилась і всі утяжки тепер тиснуть так, що важко дихати. Але коли я в утягуючих трусах, зверху утягуючий корсет, і потім штани з утяжкою на поясі, то виглядаю ще більше менш. Без всього цього, чоловік каже, ти розповзаєшся.
Іноді просто мрію про розлучення, щоб мені ніхто не виносив мозок, але тоді зовсім розпасусь, мабуть (((
Як ви вважаєте потрібно дякувати чоловіку, що він мене ганяє? Може тільки через це мене зовсім не рознесло? Щоб його з´їзти, щоб схуднути? )))
РС: на фото з ялинкою тільки утягуючі труси, на решті - потрійна утяжка.
ГугелП@лАмался• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
А кто?
Партнерка, як мінімум, у житті.
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляАйболитная
Просто он не не любит. И все. Нет других причин.
Мне нравятся советчицы-ясновидящие.

А автор мужа любит? Раз не уважает его желания
Пожмаковна• 20 марта 2021
Ответ дляБоХатая
Вас устраивает такое отношение второго мужа?
А что должно меня не устраивать? Я поняла, как здорово, когда тебя любят!
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляГугелП@лАмался
А чому ви тільки дружину побачили тут, а не чоловіка, який не може досить грошей заробити, щоб дружина собі операцію зробила і мала час на спортзал з тренером?
Какая операция?
Посмотрите фото диастаза без жира и автора
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляАйболитная
Представляете, а есть такие, которые не смотря на пузо говорят Вау!
Пусть топает к такому.
Ах да, если б такой был- автор уже жила бы с ним
Госпожа Белладонна• 20 марта 2021
https://vm.tiktok.com/ZMeSoKEFT/
Очень в тему мужик о мужике, который называет свою девушку жирной
Айболитная• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Мне нравятся советчицы-ясновидящие.

Его желания касаются ее личности. То есть, она должна прогнуться и угождать?
А что он должен ей?
Он не уважает? Ее делание быть такой какая она есть?
БоХатая• 20 марта 2021
Ответ дляПожмаковна
Вот это -’орал благим матом, что я- анорексичка и похожа на клячу’. Или вы действительно страдали анорексией?
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляГугелП@лАмался
Та ні, просто смішно, як ви тут розпинаєтесь, захищаючи чоловіка-абюзера.
Не менее смешно вы распинаетесь- защищая право быть жирной
Айболитная• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Пусть топает к такому.
Вы очень примитивная.
Вам легче. :)
Подумывающая• 20 марта 2021
Чтобы я еще слушала какого сраного нищеброда неудачника
Таракашечка• 20 марта 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Вам контрацепція якась знайома?
За 5 років 3 вагітності?
Ще й без грошей...
Ще й з таким чоловіком.
Пожмаковна• 20 марта 2021
Ответ дляБоХатая
Да! Было даже 44кг при 175 росте. Я считала калории в воде и зубной пасте))
Диверсификация• 20 марта 2021
Ответ дляАйболитная
Со 100 кг тяжеловато, я все время пытаюсь с ними справиться, но у меня проблемы со щитовидной, и пока не вышло. Мне 43 года. Толстой была всегда. С 5 лет, после операции со мной что-то случилось.
Конечно это все важно для себя. Не спорю. Но в жизни всякое бывает.
А двигаюсь я отлично. Я со своим весом была очень гибкой раньше :) на мостик с положения стоя и обратно - легко.
Вобщем, речь то по сути о другом. Об отношении мужа к жене. Разве вам не очевидно, что остальное - вторично?
Конечно, но вы не модете поменять его отношение.Поэтому надо ’вкладывать в себя’.
Худенькой быть лучше для себя.И уверенности сразу больше.
БоХатая• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Мне нравятся советчицы-ясновидящие.

Он не создает условий для выполнения его желаний.
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляАйболитная
А что он должен ей?
Пусть уходит.
Упс. Ей некуда
Дама_с_караваем• 20 марта 2021
Ответ дляПодумывающая
Своего мужа, отца своих троих детей? Серьёзно?
Вся такая растыкая• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Для 40 лет и 3 детей у нее норм ИМТ.Вполне норм.
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляАйболитная
Вы очень примитивная.
Вам легче. :)
Бозе, какая плелесть
ГугелП@лАмался• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Пусть уходит.
Упс. Ей некуда
Якщо залишить йому трьох дітей, впевнена, знайде куди піти. Але у нас суспільна думка зжере таку маму. Бо ж жінки винні усім
Таракашечка• 20 марта 2021
Ответ длякошкомышь
в сенсі перевіриться? я знаю, що діастаз є, у мене чотири пальця провалюються
Ну, от і причина живота.
А чоловік Ваш - людина недалека.
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляБоХатая
Бредятина
Диверсификация• 20 марта 2021
Ответ дляПожмаковна
Соглашусь с комментариями, что гадкий и нелюбящий муж у автора. Посмотрите на жену Пирса Броснана. Но он её искренне обожает, ценит и делает счастливой... Первый муж меня тоже вечно чморил, что я жирная при 50/175...Второй- откармливал, орал благим матом, что я- анорексичка и похожа на клячу. Немного откормил таки...И всегда повторяет, что даже при весе 200кг- буду его счастьем...
Господи, ну вот и вспомнили эту жену, одну на 10 000 у известных, богатых и знаменитых.Везде, в темах про лишний вес, ее упоминают.
БоХатая• 20 марта 2021
Ответ дляПожмаковна
Тогда понятно. Я в начале семейной жизни была очень худой без всяких диет и представила себе, что мой муж бы мне такое говорил но у вас другая ситуация была.
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляДама_с_караваем
ТихА.
Советчицы защищают жир на пузе.
Вместо кефира на ночь
ГугелП@лАмался• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Какая операция?
Навіщо мені дивитись на фотографії. Авторці в будь-якому випадку потрібен час для себе і фінанси для здорового харчування і спортзалу.
БоХатая• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Бредятина
А муж - козлятина
Не буду• 20 марта 2021
Ответ дляВся такая растыкая
Упс
nell• 20 марта 2021
а може нехай би чоловік трошки вас розгрузив з домашніми хлопотами і ви би більше часу могли приділяти собі.
ГугелП@лАмался• 20 марта 2021
Ответ дляНе буду
Вона не жирна, при її параметрах вага ще у межах норми. Це якщо ми про здоров´я, а не нав´язані стандарти