Пошаманю• 20 марта 2021
Как заставить себя худеть?
Понимаю,что нужно(лишние 6 кг)сажусь на ПП,через неделю срываюсь,начинаю заниматься,понимаю что упражнения не моё,не могу себя заставить.
Пошаманю
• 20 марта 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Я починала зі стандарту 8/16 (12-20 год) - ні фіга... Старт був 74 кг при рості 170, все ж не 100 кг, можливо тому)
Через місяць засунула на 7/17 (12-19 год) - пішло поступове зниження, а коли 6/18, взагалі супер - повільно, але стабільно! З серпня до кінця грудня - мінус 10 кг!
І що помітила, із січня собі трошки більше дозволяю, але вже в режимі 8/16 і вага тримається, що дуже важливо! ❗
Крутой результат конечно!!А кушаете все как обычно или есть какие-то ограничения?
Я Главная• 20 марта 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Моє вікно 12 год - 18 год
В період голоду можна пити воду, чай (бажано зелений), каву без цукру!!!, якщо приспічило
То есть едите вы с 12 до 18, верно?
На_оба_рот• 20 марта 2021
Ответ дляПошаманю
Ні, звичайно) Табу - випічка, всякі солодощі, смажене... Тільки на сніданок в 12 год дозволяла заморожені ягоди з цукром до грецького йогурту) В мене малорухливий спосіб зараз, сиджу в компі онлайн нон-стоп, тому так...
Не вірте тим, хто пише, що їли по пів торта, запиваючи колою і схудли на ІГ, це відвертий обман!
Водний режим обов´язково (30 мл на кг ваги) , я заварювала імбирну воду.
На_оба_рот• 20 марта 2021
Ответ дляЯ Главная
То есть едите вы с 12 до 18, верно?
Ага, коли була в процесі. Зараз вже до 20 год, тримаю вагу)
Я Главная• 20 марта 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Ох, сложно конечно...
На_оба_рот• 20 марта 2021
Ответ дляЯ Главная
Ох, сложно конечно...
Ломка 3 тижні(((
Головне, витримати цей період! Далі легше, повірте) Шлунок стягується, організм звикає до цього режиму! Знайте, що потім відчуття легкості і польоту вам гарантовано
А який кайф ставати зранку на вагу 15 і 30 числа кожного місяця!
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 21 марта 2021
Ответ дляТочная копия плова
Автор, и у меня 6-7кг лишних. И не уходят заразы. Записалась на массажи, посмотрим. Хлеб не ем, сахар не ем, сладкое редко (типа штруделя, а не тортов кусками).
Соль ..тоже надо уменьшить или исключить
Я Главная• 21 марта 2021
Ответ дляНа_оба_рот
Ломка 3 тижні(((
Ну последний раз в 18 легко, а вот первый раз в 12 тяжело
На_оба_рот• 21 марта 2021
Ответ дляЯ Главная
Почніть тоді з режиму 8/16, сніданок о 10 год вже краще) А потім поступово підете на зменшення вікна прийому їжі