Ванна Тазиковна• 06 апреля 2021
Наложка, когла можно забрать деньги?
После смс отримать грошовий переказ, или сразу как покупатель оплатил?
Ванна Тазиковна
• 06 апреля 2021
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
На след день
А было когда-то такое что сразу выдавали из кассы, года два назад?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 апреля 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
Нет
Кы-ы-ы-ця• 06 апреля 2021
Наступного дня, після оплати, навіть, якщо вечором забрали, то вранці можна забрати гроші.
В каждой бочке...• 06 апреля 2021
Ответ дляВанна Тазиковна
Ніколи такого не було
Якщо хочете одразу,то під час відправки вкажіть,що хочете отримати наложку на карту,тоді зараховують протягом 15 хв. після отримання