Русская Богатырша• 13 апреля 2021
Що писати в полі "Зауваження платника" при оплаті через ощад24?
Це обов"язкове поле, не можу його пропустити, в інших уже вказано і період, і показники, прізвище, о/р
оплата за електроенергію
Русская Богатырша
• 13 апреля 2021
Ответ дляНетутешня
Номер заказа или счёта
для особового рахунку там є окрема графа
Русская Богатырша
• 13 апреля 2021
Ответ дляНетутешня
Ой, не то. Фамилия, номер личного счета и за какой месяц оплата.
але там є окремо для цього всього пунктики, чи писати тут теж?
Нетутешня• 13 апреля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
В Приват24 написано так: За електроенергію, ФІО, адреса, особовий рахунок, за який місяць оплата.
Русская Богатырша
• 13 апреля 2021
Ответ дляНетутешня
це в мене Ощад 24
Нетутешня• 13 апреля 2021
Ответ дляРусская Богатырша
це в мене Ощад 24
В привате тоже самое. Есть отдельно графы с реквизитами и о/с, а в этой вот так как я написала.
Русская Богатырша
• 13 апреля 2021
Ответ дляНетутешня
дякую