Удачная• 23 апреля 2021

Бюджетний Самсунг. скільки пам"яті і який краще?

Задумалась над покупкою нового САмсунга. Попередній J3 відслужив рівно 3 роки і почав підвисати (планую реанімувати і дати чоловіку на перший час бо свій розбив) . Я собі давно приглядаю новий, чомусь саме Самсунг. Бюджет - 10тис максимум. шкода платити більше
Оскільки в попереднього проблеми з браком пам"яті, розумію що краще взяти на 128 ніж на 64ГБ. Зупинилась на цих моделях А31, А51, А32
але по яких ще параметрах обирати, (крім ціни, пам"яті і камери) не розумію.
Та і по камері незнаю, думаю будь який буде кращий за J3,

Хтось шось порадить?

фото по роботі на j3
Белочкой зови• 23 апреля 2021
А71.самый суперровый! Памяти дофога!

Мечты сбываются• 23 апреля 2021
Я папе в прошлом году брала а51. Хороший смарт.
Но надо не только на память обычную смотреть, а еще и на оперативную. Обычную, при желании, можно добавить картой памяти. А вот если оперативки мало.. уже ничего не спасет
автор Удачная • 23 апреля 2021
Ответ дляБелочкой зови
А71.самый суперровый! Памяти дофога!
в моделі А51 теж памяті 6-128гб як і в А71. а різниця в ціні 2тис це немало
НаливайКа• 23 апреля 2021
У меня М31, довольна, 128гб
автор Удачная • 23 апреля 2021
Ответ дляНаливайКа
У меня М31, довольна, 128гб
наскільки я знаю, їх зняли з виробництва(
Белочкой зови• 23 апреля 2021
Ответ дляУдачная
В модели А51 4/128. Вы ошиблись. У сына такая модель
Воздух в банке• 23 апреля 2021
У меня М21 , отличный и фото класс и память 64 . всего 5 тис
Mary8478580• 23 апреля 2021
У меня А50, нравится, следующий хочу А 71
автор Удачная • 23 апреля 2021
Ответ дляБелочкой зови
ні, гляньте самі. можливо іншого року випуску.
Цитую:
’Samsung Galaxy A51 2020 6/128GB’