БлинчикБезСметанки• 16 июня 2021

Я просто дуже зла...

Живемо в селі. По наших вулицях розпочався ремонт. Висипали щебінь, але ще не розгорнули, об´їхати нереально. Та можна заїхати зі сторони села, там є дорога. От я і поїхала на свою голову. Сама дорога " казка", але люди , які живуть поряд з дорогою то взагалі треш. Почистили садок - гілля на дорогу, посапали грядки - бур´ян на дорогу. На повороті забиті кілки ( мабуть, планується огорожа) , майже, на самій дорозі. Мало капотом не зачепила.
Хто може вплинути на таких "господарів"? Чи не варто псувати собі нерви та час?
Доречі, добрячу гілку я таки притягла додому ( зачепилася за дно).