Трусы с капюшоном• 22 июня 2021
22 июня ровно в 4 часа
Киев бомбили ,нам объявили,что началася война...
Файна_зупка• 23 июня 2021
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Наверное маловато вы посцяли
Файна_зупка• 23 июня 2021
Ответ для vihola
Вам не догодити)
То багато, то мало)
То лякаєте, що підете, то шукаєте привід аби залишитись.
То багато, то мало)
Я вас пугаю?
Вы переоцениваете себя...
Файна_зупка• 23 июня 2021
Ответ для vihola
А що це було?
Обіцянка-цяцянка?)
Я вам лично что-то обещала?
Ответ для vihola
Що значить мало мені чи не мало?
Нема чого пхатись назад в Україну в кокошниках під російськими прапорами і говорити що вони українці.
Хай в сторону рашки стріляють і вимагають щоб прийняла їх.
так а кто пхается в сторону Украины? Сидят себе в своей республике,конкурсы вон проводят свои...
Ответ для vihola
І тому хоче, щоб рашка, яка обіцяє бомбити українські російськомовні міста, приєднала Миколаїв до себе. Очевидно те, що від нього залишиться.
Але це не страшно, бо он Грозний як відбудували.
вы не навешивайте мне свои фантазии, вы со мной о Грозном не разговаривали. К чему приплетать это мне?
Ответ дляJhenya_Sh
А какое есть другое решение вопроса? Поставить новую границу и закрыть этот вопрос? вы это предлагаете?
Давайте спочатку і по-порядку.
Ви говорите що вони в Україну не пхаються, що собі тихенько сидять там. Чи не тихенько?
То нехай і сидять. Які ще вапроси?
Навіщо ви тягнете їх сюди проти їхньої волі?
Це хіба не «насіліє»?
То нехай і сидять. Які ще вапроси?
Це хіба не «насіліє»?
Ответ дляJhenya_Sh
что мне дает государство? Я постоянно живу в ожидании, что мою деятельность опять прекратят.
Карантин, все было закрыто, а налоги заплати.
Ну и дальше в том же духе.
Моніторили як почуваються колеги в Росії у вашій галузі?
Там карантину нема? Може й коронавірусу там нема? Може це Україна винна що епідемія в світі?
Чупокабра• 23 июня 2021
Ответ дляJhenya_Sh
дійсно, подумаєш, сидять собі так тихенько
Знову провокуєте? Ну як вам не соромно?
Ответ дляJhenya_Sh
Ну и дальше в том же духе.
Ваша держава, яку ненавидите, дала вам заробити на відпочинок, не закриває для вас кордони в інші країни. Хоч би це цінували.
Ответ дляJhenya_Sh
Ну и дальше в том же духе.
Женя, тут є для вас гість з республіки, прямо з «конкурсу», не полінуйтесь, перегляньте «непонятний відосік» від початку і до кінця.
Там все як ви хочете, і мова рідна, російська і «фашистів» нема і напевно нема карантину.
І «держава» дарує кожному все чого забажає.
Ех зажируєте, заживете на 15 тисяч рублів.