Хитрушка-чекушка• 05 июля 2021

Як не перестати любити дитину?

Буде великий текст.
Моя подруга вже бабуся, дуже любить внуків, цяцькається з ними. Так сталось, що її син, досить заможна людина, розлучається х жінкою. Це для всіх шок, не бачила ніяких сигналів для розлучення, але жінка вийшла з декрету , отримала захоплюючу роботу і там закохалась в шефа і все решта по сценарію. Не буду описувати страждань чоловіка...але є ще діти, які теж є його дітьми і він їх любить. Бувша дружина з великою неохотою дає йому дітей. Від цього дуже страждає менша шестирічна дівчинка, яка постійно дзвонить до тата і запитує , коли ж він прийде додому. Старша ж , дванадцятирічна, яка по своєму вникла в проблему, прийняла ображену позицію мами і була вже заявочка, що вона не любить тата, любить лише на 20%. Про це знає моя подруга, бабуся великомудрого підлітка. І ось тато збирається дітей везти на море, а подруга тільки мені каже, що не хоче , щоб їхала старша внучка. Появилась неприязнь до дитини. Я це слухаю і розумію, що таке може кожного спіткати. Це ж так страшно нелюбити свою дитину, тобто розлюбити. Трагедія.
автор Хитрушка-чекушка • 05 июля 2021
Ответ дляЗдесяЯ
У вас же вроді чоловік є)))
От і за нього заміж збираюсь. Оформляєм стосунки.

Барбитта• 05 июля 2021
Ответ дляСтрекозей
а ’снимай все...’ это не манипуляция? или матери манипулировать можно? онажмать...
это сопротивление. когда гормоны шарашат подростку в голову, его нужно отрезвлять. жестко. розовые сопли не работают
Стрекозей• 05 июля 2021
Ответ дляБарбитта
когда гормоны шарашат подростку в голову, его нужно пожалеть и ему помочь справиться с этим.
ну это способ для любящих родителей, конечно.
наказывать ребенка за то, что он ребенок - очень мило.
ЗдесяЯ• 05 июля 2021
Ответ дляХитрушка-чекушка
Як вдало з‘їхала)
Не колотіть інтриг і не обзивайте дітей.
Розберуться і без вас.