Запретный фрукт• 06 июля 2021
Фоп и бухгалтерия .
Нужен ли бухгалтер ?Если открыла ФОП вторая группа .Когда сдавать 20 опп,если у меня помещения аренда и салон красоты .В отчете годовом нужно указывать все адреса и всю недвижимость ,которая на мне?Где все это можно узнать ?В Налоговой ,аудиторская компания ,бухгалтер ?И сколько берет бухгалтер ,если оплачиваю все сама ,а нужно только сдавать отчеты и мелкие вопросы есть .
Запретный фрукт
• 07 июля 2021
Ответ дляПеремелица
Вы имеете в виду субаренду? Вы платите налог за доход физлица - вашей дочки?
Нет,она передала мне как собственник помешение по договору (безвозмездно )пользования(позички),а я его сдаю в Аренду . Просто не знаю как отчитываться по такой недвижимости .
Перемелица• 07 июля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
ДПС нагадали про обмеження для спрощенців, що стосуються надання в оренду майна.
Зокрема, якщо загальна площа кожного окремого виду майна, яке надається в оренду, не перевищує норм, встановлених п. п. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 ПК, то така фізична особа – підприємець, що здійснює діяльність з надання в оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.
Пунктом 291.4 ст. 291 Податкового кодексу встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку.
Види діяльності та умови, при яких суб’єкти господарювання не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп, визначені п. 291.5 ст. 291 ПК.
Зокрема, не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп фізичні особи – підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 400 кв. метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 900 кв. метрів (п. п. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 ПК).
Згідно з частиною першою ст. 320 Цивільного кодексу власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, встановлених законом. Вказане положення також стосується використання майна, яке надається в оренду підприємцем на спрощеній системі оподаткування.
Враховуючи викладене, якщо загальна площа кожного окремого виду майна, яке надається в оренду, не перевищує норми, встановлені п. п. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 ПК, то така фізична особа – підприємець, що здійснює діяльність з надання в оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування.
Разом з тим, фізична особа – підприємець при наданні в оренду частину нерухомого майна як фізична особа – не суб’єкт господарювання, а іншу частину як фізична особа – підприємець не має права застосовувати спрощену систему оподаткування.
Така фізична особа може надавати нерухомість в оренду як фізична особа – підприємець за загальною системою оподаткування або як фізична особа – не суб’єкт господарювання.
Аннуитет• 08 июля 2021
Ответ дляКидстаффовна
Боже, да тут работы на 5 минут, фоп 2-я група, найдите все в интернете, все доступно описано и можно все самой делать.
Так сколько тут работы? На 5 минут? Почитайте чем автор занимается
Аннуитет• 08 июля 2021
Ответ дляЗапретный фрукт
Мда, я бы на вашем месте проконсультировалась как минимум в налоговой, хотя они так консультируют. Если вы фоп я бы на вашем месте проверила не скинули ли вас с упращенки. На 2 группе никакой сдачи в аренду не может быть
Запретный фрукт
• 08 июля 2021
Ответ дляАннуитет
Как это не может ?Как раз 2 группа и может .И по договору позички может .Я это все узнала.У меня один вопрос как по этому объекту отчитываться .Вот и все .Все есть в интернете,согласна .Но хочу найти все таки специалиста ,чтобы не рытья ,а получить консультацию разовую и отчёт раз в год .
Запретный фрукт
• 14 июля 2021
Ответ дляmoniks
если не будет наемных работников, то у вас будет 2 отчёта годовых, это в среднем 350-500 за отчёт, а если у вас будут наемные работники, то это уже ежемесячный расчет зарплаты, налогов, квартальные отчёты по зарплате и также 2 годовых
Спасибо !Все четко написали .Наемных не будет .
Запретный фрукт
• 14 июля 2021
Ответ дляmoniks
20-ОПП подается в течение 10 рабочих дней после регистрации, создания или открытия в контролирующий орган по основному месту учета налогоплательщика
А также в случае изменений
Вы случайно не бухгалтер?